Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van hetekre előre...

Miért van hetekre előre betelve minden hely a magánlaborokban?

Figyelt kérdés

Vérvétel, Budapest. Több tucat labor honlapján próbáltam időpontot foglalni és május közepe a legkorábbi időpont.

Sosem volt ilyen eddig. Telefonon lehet hogy korábbra is tudnak adni?



2021. ápr. 18. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból megnéztem, a RadioDental-nál a Batthyány téren van még bőven szabad időpont (ha kell, én oda megyek):


[link]


Valószínűleg azért foglaltak sokszor az időpontok, mert az állami egészségügy gyakorlatilag leállt, a magánszolgáltatók pedig magánlaborba küldik a pácienseket.

2021. ápr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Most voltam pajzsmirigy ultrahangon es vervetelen, illetve urologian maganban.

Kb 2 hetet vartam az idopontra, urologiara pedig 2 napot.

Nem hiszem, hogy minden laborban minden hely be lenne telve kerdezo, annyi de annyi opcio kozul valaszthatsz Budapesten.

2021. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, megnézem.

Én a Synlab laborjait néztem, mert ott biztosan vannak azok a vizsgálatok, amikre szükségem lenne.

2021. ápr. 18. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A synlab-nál fogadnak előjegyzés nélkül is, soha nem kérek oda időpontot, legutóbb egy hete voltam, szombat 10-kor, 11-ig vannak nyitva, senki más nem volt rajtam kívül.
2021. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap telefonálok párat, megkérdezem őket, meg kaptam még pár tippet közben.
2021. ápr. 18. 16:34
 6/8 A kérdező kommentje:

#4: Ja, ez jó hír, köszi. Ezek szerint az internetes időpontfoglalás nem igazán működik náluk.

Gondolom a plázás vérvételi helyeken vannak a legtöbben.

2021. ápr. 18. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De, mukodik a synlabnal az internetes idopontfoglalas, a legtobb vervetelhez csak neten vagy telefonon lehet foglalni, de ezt kulon kerik is.

Talan egyedul a sima nagylaborhoz nem kell idopont.

2021. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az utóbbi időben ahányszor próbáltam a Synlabnál időpontot foglalni neten, mindig be volt telve a következő 2 hét minimum, pedig a budapesti vérvételi helyeknek legalább a felét megnéztem. Úgyhogy vagy hagytam a francba vagy inkább kértem beutalót a háziorvostól és hamarabb készen lettem vele az állami eü-ben. Eléggé kínos, különösen a Synlabnak szerintem, hogy felszámolták a centrumlabos vérvételi pontok jó részét és most meg nem lehet hozzájuk bejutni. Még a Medicover is egy opció, 3 vérvételi helyük van és ott már sikerült akkor is foglalnom, amikor a Synlabnál abszolút nem. Igaz, hogy éhgyomri vérvételre 10:30-ra, meg ilyenek, de legalább nem hetekre rá.
2021. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!