Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha csak emailt adok meg az...

Ha csak emailt adok meg az oltás regisztrációkor, telefont nem, akkor is utolérnek nem? Remélem mert nem mindig tudom felvenni. Mit küldenek vissza a regisztráció után?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 20:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
SMS-t írnak?
2021. ápr. 19. 20:40
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit visszajelzést nem kaptunk e-mailben. (Arról se hogy sikeres-e a regisztráció) pedig kipipáltuk, hogy az adatokat kezelhetik...

Csak a főbb híreket küldik ki (konzultáció indítása, oltottak száma elérte az x milliót stb)

Telefonon szóltak hogy menni kell.

2021. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Emailt írnak akkor az oltás időpontjával, ha nem adom meg a számom, vagy nem tudom felvenni?
2021. ápr. 19. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem telefonon szóltak, hogy menjek be, de debreceni rokonokat e-mailen értesítették. Szerintem megtalálnak ígyis, de ezen az oldalon leírták, hogy lehet javítani a regisztrációt.


[link]

2021. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem veszed fel a telefont amikor az orvos keres, akkor hívja a következőt a listán. Nekem valami miatt (annak ellenére hogy megadtam) az orvosomhoz a telefonszámom nem jutott el, írt mailt. De lehet, hogy egy technikai analfabéta doki inkább felhív olyan embert, akinek van száma.
2021. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fentebb is írták, hogY van, akit emailben értesítettek, nyilván ő nem adta meg a számát, szóval kötelességük akkor emailben írni, ha telón / smsben nem érnek el.
2021. ápr. 19. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem enged a rendszer csak e-mailt megadni, telefont is meg kell. Egyébként nem "kötelességük" semmi. Ha nem veszed fel a telefont, akkor hívják a következőt. Ha szerencséd van, írnak emailt, de nem kötelességük utánad rohangászni.
2021. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha regisztraltam es ott az email akkor igen is jussanak el odaaig h hasznaljak. Tobb helyrol is hallottam h emailt is irnak
2021. ápr. 19. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Nekem e-mail-t írt a háziorvos. Ha orvos hív be akkor valószínűleg e-mail-t fog írni. Van akit az oltópontról szerveznek le, őket hívják telefonon, ezeknél a csoportos oltásoknál mint például mikor a tanárokat oltották meg sms-t küldtek nekik hellyel és időponttal.
2021. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is emailt írt a háziorvosom, de anyukámnak pl. telefonált. Mindketten megadtuk az emailt és a telefont is
2021. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!