Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elfogadjam a kínai vakcinát?

Elfogadjam a kínai vakcinát?

Figyelt kérdés
Felajánlották, hogy jövő héten kaphatok oltást, de csak kínai áll rendelkezésre. 24 vagyok.

2021. ápr. 21. 15:45
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
69%
Semmi baj nincs a kínaival, ugyanúgy elölt vírust tartalmaz mint az influenza elleni oltás. Én elfogadtam. Igazából a magánügyed csak nekem kicsit abszurd hogy mindenki úgy válogat mintha értene hozzá. Megértem hogy ha valaki fél egy mellékhatástól de akik a 444-en olvasott cikkek alapján szaroznak le xy vakcinát az azért gáz. Egyébként sok helyen van kimaradva Astra mert idáig az volt a mumus, simán lehet hogy a háziorvos tud adni ha rákérdezel.
2021. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Haziorvos mondta. 2 hetig csak kinai lesz, azt mondta. Nekem az a bajom a kinaival, hogy nincs kozzeteve semmilyen info rola normalisan, semmit nem tudni rola. Az orosz pl siman elfogadnam, meg mindent igazabol, csak ezt nem szeretnem
2021. ápr. 21. 16:59
 14/15 Metionin ***** válasza:
76%

Nézd meg a videót amit 12. linkelt, szerintem azt kellene mutogatni a tévében, nem az operatív törzset.

A Sinopharm egy tök normális vakcina, a legyártása macerás a többihez képest de azzal ugye nem nekünk kell foglalkozni. Kaptál gyerekbénulás elleni oltást anno, na ez is úgy működik és valószínűleg nagyobb bajod se lesz tőle mint attól volt.

De persze még mindig a magánügyed, te tudod hogy megéri-e neked várakozni vagy hogy kell-e külföldre utaznod a közeljövőben.

2021. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Utazni nem akarsz? Én inkább kivárnám azt a két hetet...
2021. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!