Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elfogadjam a kínai vakcinát?

Elfogadjam a kínai vakcinát?

Figyelt kérdés
Felajánlották, hogy jövő héten kaphatok oltást, de csak kínai áll rendelkezésre. 24 vagyok.

2021. ápr. 21. 15:45
1 2
 1/15 alletta ***** válasza:
60%
te életed, te döntésed. ebben a kérdésben nem lehet tanácsot adni.
2021. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%

Én már 1,5 hónapja megkaptam a Modernát, 22 évesen :D Igaz, Nagyvenyimen lakok (ahol Müller Cecília is), így oltásból nincs hiány.


A férje valamelyik nap a falu csevegőjében is kiírta, hogy van 50 AstraZenecája, aki még nem kapott oltást jelentkezzen nála. Számomra elképesztő, hogy itt az embereknek már a nyugati Astra sem kell, neked meg csak most ajánlották fel a kínait :D

2021. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Te döntésed. Nekem nem kéne. Képzelem mennyire jó lehet, ha Kína is a Pfizerrel oltat helyette.

Negyedik oltás is kellhet belőle, hogy érjen valamit.

2021. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Ha mindenkepp oltatni szeretned magad, akkor en a helyedben inkabb varnek meg kicsit. Nekem ma kapta meg szaktarsam, 20 evesen a Modernat ugy, hogy Budapesten lakik
2021. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen logikatlan és káros lépés . Ahány fecskendő annyi 30 súlyos mellékhatás vagy halál . Hivatalos tájékoztató és szakik szerint nem véd meg , fertőzöl , a mutáns erősebb lesz . Aztán a beigért nyitások

és folyamatos hazudozások ellenére sem lesz a káoszon kivül semmi .

2021. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 21. 16:20
 7/15 A kérdező kommentje:
(Hova) érdemes telefonálni, ha érdeklődnék, van- e megmaradt vakcina számomra? Bármit elfogadnék kínain kívül
2021. ápr. 21. 16:31
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem rossz oltás az, szerintem ha nincs kifejezetten kifogásod ellene, akkor fogadd el. Úgy tűnik, hogy ennél a legkevésbé kellemetlenek az oltási reakciók, és a hatékonysága is elég jó, főleg fiataloknál.
2021. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Gyere Nagyvenyimre :)


Oroszból és Astrából annyi van, hogyha utcán nem figyelsz utánad is dobják.

2021. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvos hívott, vagy sms-t kaptál?

Szerintem a háziorvost érdemes megkérdezni ha másmilyet szeretnél, az astrát most sokan nem kérik, esélyes hogy abból tud adni nemsokára.

2021. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!