Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha pozitív vagyok, mi a...

Ha pozitív vagyok, mi a menete a védettségi igazolvány igénylésének?

Figyelt kérdés

Azt olvastam 3e ft, ez oké, de olyat is írtak, hogy magánklinikára kell bejelentkezni és sok ezret fizetni, hogy teszteljék van-e ellenagyagom...

Hogy is van ez?

Holnap kaptam volna oltást, de apukám múlt héten pozitív lett, én is elég rosszul vagyok, szóval tesztelnek.

Ugyebár ha pozitív vagyok 3 hónapig nem kaphatok oltást, szóval az a védettségi igazolvány nem ártana.

Köszönöm a válaszokat! (oltás és igazolvány ellenesek kérem másik kérdésre válaszolgassanak)


2021. ápr. 26. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Pozitív pcr vagy gyorsteszt után atomatikusan küldik.
2021. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En 28 napja lettem pozitiv, gyorsteszttel mutattak ki es meg sehol nincs az igazolvanyom. Nem kell igenyelni, de ha nem erkezik meg, akkor van egy bejelento urlap
2021. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

#1: a valóságban rohadtul nem küldik.

Én 1 hónapja várom, tesóm 2 hónapja.

De vam, aki már megkapta, októberben volt beteg, mire megkapta a kártyát volt még 2 hét érvényessége. De a kártyagyártó "családtag" gazdagodott, semmi nem ment kárba.

2021. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem március 2-án lett pozitív a gyorsteszt, 16-án minősítettek gyógyultnak. 30-án hozta a postás a kártyát.

Pozitív teszt esetén nem kell külön igényelni.

2021. ápr. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha hivatalos a teszted akkor nem kell igényelni külön, majd küldik. Ha nem hivatalos teszt, vagy nincs teszted csak egy családtagnak mondjuk, akkor antitest vizsgálat (11 000 Ft) majd lehet igényelni (3000 Ft).
2021. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is pozitív lett a tesztem de ez a gyógyultnak nyilvánítva hogy néz ki ? Megint kell majd tesztelni? Vagy egyszerűen csak egy idő után majd megjön a kártya?
2021. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: Ezt te nem látod, a háziorvos csinálja a rendszerben (nem az EESZT-n). Neked semmi tennivalók nincs ezzel, csak megjön a kártya. Ha gyanúsan sokáig nem jön meg, akkor érdemes a kormányablakban érdeklődni.
2021. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Akkor ez az eesztn nem is látszik?

Csak, ha szeretnék valahova menni és még nem jön meg a kártyám hogy igazolom?

2021. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem látszik. És amennyire tudom, az applikáció csak az oltottaknak van.

Szóval csak a kártya játszik.

2021. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!