Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Oltas Regisztráltam oltasra...

Oltas Regisztráltam oltasra, a haziorvosom viszont megallas nélkül eroszakoskodik, fogadjam el azokat amiket en nem akarok. Mar szinte zaklat. Kötelező nekem elfogadni azt amit ő akar?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 23:06
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy köteles elfogadni
2021. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%

Nem kötelező.

Neki be kell adnia, és úgy gondolja neked jó az, ami van éppen náluk.


Nálunk az orvos az asszisztenssel átbeszéli, ha valakinek van valamilyen kezelése , gyógyszere, akármi, az oltásra hívás előtt.

Figyelembe vesznek ilyeneket.

Ha problémára hivatkozol, az más. Viszont ha "azér mer azt mondták az nem jó", vagy" olvastam neten", és sok ember így vélekedik , gondolhatod milyen lehet nekik is, hogy nem megy zökkenőmentesen a dolog.

2021. ápr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
En is igy tudtam. Először irt emailt aztan visszairtam köszönöm ezt nem szeretném. Utana ujra irt,szinte mar utasitoan, ne valogassak stb stb. Irtam ismét neki h a Pfizert szeretném. Mivel autoimmun beteg vagyok es mas durva betegsegem is van.. Aztan ma megint irt. Ismet utasitoan
2021. ápr. 26. 23:19
 4/44 anonim ***** válasza:
86%

Marhajó. Ismerősöm autoimmun beteg, és megkapta a Pfizert.

Nem kell reagálni a levélre, majd elunja.

2021. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Azt mondta nekem mindegyik adható. ..... Autoimmun vagyok, pajzsmirigy betegsegem is van, sőt epilepszias is vagyok úgy néz ki.
2021. ápr. 26. 23:29
 6/44 scamdemic ***** válasza:
67%

Bocs, kérdező, de az alábbi szakállas vicc jut rólad eszembe (nem bántásként):


Megy a púpos a temetőben. Elé ugrik egy törpe, és ezt kérdezi:

- Mi van a hátadon, púpos?

- Púp.

- Kell az neked?

- Nem. - Így hát a púp eltűnt. A púpos mindezt elmesélte a sántának, a sánta rögtön szaladt a temetőbe. Elé is kiugrott a törpe, és megkérdezte:

- Mi van a hátadon, sánta?

- Semmi.

- Hát akkor nesze, itt egy púp!!!

2021. ápr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
42%

Melyiket ajánlja,amelyiket nem szeretnéd ennyire?

Nézd,azért ilyen "erőszakos",mert a pfizerre kb.valószínű esélytelen vagy.

2021. ápr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nincs, hogy esélytelen. Több millió adag pfizer érkezik még azaz több mint amennyi oltatlan regisztrált ember van az országban. Aki pfizerre vár, biztosan jut belőle. Most érkezett sok kínai, azt kapták utasításba, hogy azt kell most kiszórni, nyilván azért erőlteti. Meg persze jó pénzt kap érte. Ne dőlj be a zsarolásnak, a helyedben én is inkább várnék.
2021. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is a kínait akarja erőltetni a doki, mert muszáj nekik elhasználni.
2021. ápr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
74%
Nekem központilag küldözgetik az sms-eket a kínaira, hogy foglaljak időpontot, az is elég idegesítő. Házidoki még nem keresett. A J&J miatt regisztráltam, nem tudom azzal most mi van, már nem követem.
2021. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!