Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valamelyik oltasra ne adja...

Ha valamelyik oltasra ne adja Isten kellene harmadik oltas, majd esetleg emlekezteto oltasok, amiket nem nagyon hiszek, mert az uj mutansok ellen is ved, hogy tudnak ellenorizni a szolgaltatok, hogy megkaptam-e pl a harmadikat?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 18:35
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

" Ha egy teljesen másik vírus jönne be, akkor azt mondanád, hogy "én már kaptam covidra oltást, EZÉRT az ebola ellenit nem kérem"? Gondold már végig.... "

Az a kettő nagyon nem ugyanaz. Ez olyan duma, mint az idióta jehováknál, hogy az "ellenségeidnek nem engednéd meg h segítsen" :D


A mostani oltások tökéletesen védenek az újabb mutánsok ellen is.:)

2021. ápr. 28. 20:42
 22/23 anonim ***** válasza:
75%

#20 Mivel többször, több ember leírta neked ugyanazt, és te egyik variációt sem tudtad megérteni, most erre én írjam, hogy aki nem ért veled egyet annak megy a "tipikus magyar mentalitás".

Tudod, ha valaki már fél órája magyarázza, hogy 2+2=4 és te még mindig belekötsz, akkor elfogy a türelem... De természetesen legyél megsértődve!


Összefoglalva: Valószínűleg nem fog kelleni 3. oltás. Az ellenőrzés módja pedig biztosított, az eddigi oltási adatbázist használják.

Ennél egyszerűbben nem tudom megfogalmazni.

További jó egészéget!

2021. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
62%
@J**s2: Bocs, most olvastam. Értem, rendben.
2021. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!