Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A fiatok péniszét meg szokta...

A fiatok péniszét meg szokta vizsgálni a gyerekorvos?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2021. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2021. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha anyuka àlszemérmes nőszemély, és nem tanítja meg a fiúgyermeknek, hogy a fityma alatt is ki kell mosni.... A fiam 5 éves kora óta magnak csinàlja.
2021. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a gyerekorvos évente egyszer megnézte, megkérte hogy húzzam fel a fitymámat is. Egy 70-80 éves nő, vagyis inkább néni volt. Nagyjából 20 másodpercet vett igénybe, amint megnézte hogy nincs-e rajta valami problémás dolog mondta hogy tegyem el. Sose éreztem ezt a helyzetet kellemetlennek vagy furcsának, sőt örültem neki hogyha esetleg valami szemölcs vagy ilyesmi lenne rajta akkor azt megmondaná. Mondjuk amúgy sem vagyok szégyellős egyáltalán.
2021. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az eszem tudom minden évben egyszer megnézte nekem is, szintén egy idősebb néni.
2021. máj. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!