Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyerekorvostól háziorvoshoz...

Gyerekorvostól háziorvoshoz kerülésnél a háziorvos milyen vizsgálatokat végez rajtam a legelső alkalommal/átiratkozásnál?

Figyelt kérdés
Részletesen leírnátok? Egyeltalán meg fog vizsgálni?
2021. febr. 15. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetöen semmit, ha nincs bajod. Ha meg valami panaszod van, akkor ugyanúgy vizsgál, mint a másik korábabban.
2021. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*korábban
2021. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs panaszod, nem vizsgal meg. Sot ezt az atiratkozast is intezheted szerintem telefonon vagy e-mailen keresztul.
2021. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit.

Igaz én csak később találkoztam vele mert anyukám intézte ezt az egészet (én pont nem voltam akkor otthon). De amikor mennem kell hozzá egy beutalóért akkor csak bemutatkoztunk. Nem vizsgált meg. Azóta meg csak apróbb dolgok miatt voltam ott (beutaló gyógytornára, ilyesmi) úgyhogy a 4 év alatt még egyszer sem vizsgált meg 😅

2021. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!