Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Második oltásra kell időpontot...

Második oltásra kell időpontot foglalni?

Figyelt kérdés
Pénteken kaptam Pfizert, a tömeges napon. Ott azt mondták arra kell visszamennem, amikor sorra kerültem, nincs is ráírva időpont?

2021. máj. 4. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez a kérdés magyarul értelmetlen. Én más oltást kaptam, de adtak egy kis papírt, amin rajta volt a második oltás időpontja.
2021. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Abba az időpontba kell visszamennem, amikor az elsőt oltást kaptam. Óra, perc. De nincs ráírva semmi és ha később megyek az baj? Mármint aznap...mármint az elsőre se volt foglalva időpont.
2021. máj. 4. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lesz gond, nem szokták ezeket ilyen szigorúan venni. De persze kifoghatsz egy marconább kapust.
2021. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgyse tudja lecsekkolni :D
2021. máj. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!