Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sajnos nálam már elkezdődött...

Sajnos nálam már elkezdődött az allergia szezon,kb.októberig fog fájni a torkom,tüsszentek,orrom folyik,köhögök..stb(Nem vagyok covidos,ez 15 éve így megy ahogy jön az allergia) Így lehet menni covid oltásra? A háziorvosom sajnos nem segítőkész.

Figyelt kérdés

42 éves vagyok,ISZB,allergiás asztma,reflux beteg,többféle gyógyszer allergiával.Az orvosom még annyit se bírt megmondani melyik oltásra íratkozzak fel,melyik számomra a biztonságos.

Ha netán olvassa ezt egy orvos segítsen kérem!



2021. máj. 6. 11:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy 1 vesével születtem ha ez mérvadó az oltás szempontjából,és mégfejlődési rendellenességem is van(uterus bicornis)
2021. máj. 6. 11:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána a neten, vagy keress fel másik orvost, nem feltétlen a körzetit. Sajnos nem értek a témához és nem szeretnék hülyeséget mondani, mert ez azért nem játék, így csak ennyit tudok javasolni. Sok sikert!
2021. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress egy másik orvost, ne valami gyks tanácsa alapján dönts, szerintem elég súlyosak a problémáid, ne kockáztass
2021. máj. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon a "Vakcinainfó-Az orvos válaszol" csoportban felteheted esetleg a kérdést, és akkor biztos fog válaszolni egy orvos :)
2021. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4:

Ott nekem elutasították a kérdésemet.Kétszer próbáltam kiírni,sikertelenül.

2021. máj. 6. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de allergiagyanús igen. Oltóponton beoltottak Sinopharmmal.
2021. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!