Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Esélyes, hogy idővel nem csak...

Esélyes, hogy idővel nem csak és kizárólag Pfizerrel fogják oltani a 18 éven aluliakat?

Figyelt kérdés

Jó ok egyelőre csak annak van arra a korosztályra kiterjedő engedélye, de gondolom idővel a többi közül is lesz, amelyik megkapja ezen engedélyt.

A kérdés az hogy, fogják-e használni azokat is erre?



2021. máj. 7. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leet, de az is lehet, hogy addigra Pfizerrel minden fiatal be lesz oltva, és tárgytalan lesz a kérdés.
2021. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül a korházakban melyik vakcinával oltóttakból vannak többen. Lehet nem a Pier a legjobb. Nem gondolkodtál még ezen?
2021. máj. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#3 tulajdonképpen most mivel van problémád pontosan? Ha az egészség kategóriában tettem volna fel ugyanezt, jobb lenne?

#2 nem tudom készül-e erről statisztika. Ha igen, első leszek aki átnézi.

#1 nem tudom. Szerintem a fiatalok között is van, aki úgy gondolkodik hogy jobban bízik a bevált régebbi technikájúakban. De azért köszönöm neked, még mindig ez a leghasznosabb válasz ami eddig érkezett.

2021. máj. 7. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Idővel várhatóan több vakcinafajta is kap engedélyt fiatalokra. Csak a Pfitzer kicsit előrébb jár, mert az USA-ban nagy tömegben használják, sok adatuk van, lassan már ők is oltanak gyerekeket, a kísérleteket rég elkezdték.


(Ettől még szerintem etikusabb lenne a szegényebb országok orvosait és veszélyeztetett lakóit oltani ezekkel a vakcinákkal, mint a gazdag országok gyerekeit, de ez most nem tartozik a tárgyhoz.)

2021. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a Moderna áll legközelebb ahhoz, hogy engedélye legyen 18 alattiakra. Csak ez nem sokat számít a mi szempontunkból. Az a két vakcina szinte ugyan olyan. Akik pfizert nem akarnak, azok azt sem fogják akarni, vice versa, aki elfogadják a pfizert azok szinte kivétel nélkül a modernát is elfogadják.
2021. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!