Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az hogy már ma kb....

Miért van az hogy már ma kb. 3x regisztráltam oltásra és a regisztráció lekérdezésnél azt írja hogy nem? Már 1 hete regisztráltam először eddig be kellett volna már adnia. És mindegyik regisztrációnál azt írta hogy sikeres volt.

Figyelt kérdés
Már másik e-mail címmel is próbáltam, és minden adatot helyesen írtam be. 16/L

2021. máj. 7. 16:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem küldenek visszaigazoló e-mailt, pont azért csinálták az ellenőrző oldalt...
2021. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a 18 éven aluliakat külön kezelik, ezért van, hogy ma éjfélig be kell regisztrálni. Csak tipp a részemről, de lehet, hogy ezeket a regisztrációkat egyben viszik fel az adatbázisba.
2021. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Jó én ezt nem tudom mert bőven 18 felett vagyok és én az eeszt oldalon foglaltam
2021. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
80%
nekem 2 nap volt mire feldolgozták
2021. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát most akkor 6 oltást kell majd felvenned, nincs mese.
2021. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A 16-18 évesek tegnap éjfélig regisztrálhattak. Ellenőrizni lehet, hogy beérkezett-e a regisztráció, de ha időpontot akarsz foglalni, akkor a rendszer nem enged be, majd csak 10-e után, ahogy lehet időpontot foglalni a Pfizer-re.
2021. máj. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!