Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mondták, az egyik virológus...

Mondták, az egyik virológus azt mondta, hogy a 4 millió oltott után már nehéz lesz meggyőzni, hogy oltsák be magukat az emberek. Ugye ez nem azt jelenti, hogy 4millió regisztrált után lezárják a regisztrációt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy zárják le, folyamatosan lehet jelentkezni és oltanak is folyamatosan.

Ez csak azt jelenti, hogy akit eddig nem sikerült meggyőzni, azt ez után sem lehet, mert hogy már lassan kinyit minden, minek oltassák be magukat...(ami persze rossz hozzáállás)

2021. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Az oltás csak attól véd, hogy ha elkapod a koronát, ne kerülj kórházba. Tekintve, hogy a fiatalok amúgy sem kerülnek miatta kórházba, sőt a többségnek jóformán semmilyen tünete nincs, érthető, hogy felesleges látják az oltást. Főleg úgy, hogy oltással is tudod terjeszteni. Elég lenne csak a betegeknek, gyenge immunrendszerűeknek és időseknek oltakozni.
2021. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
#2 Erős immunrendszerű is meghalhat a Brit Mutánstól.
2021. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
#3 mekkora eséllyel? 0,0001? Amíg arra is nagyobb az esély, hogy az úton sétálva agyonüt egy cserép, inkább hagyjuk ezt a mutánshisztit. Engem beoltottak, de abszolút megértem a többi fiatalt, ha nem kérnek belőle. Az oltás után 130 volt a pulzusom, attól jobban féltem, mint egy mutánstól.
2021. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Biztos fostál a szuritól, azért ment fel a vérnyomásod :D
2021. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 sajnos nem. Lépj be facebookon oltásos csoportba, sokan írták, hogy felment a vérnyomásuk(akár 200-ra is) és a pulzusuk. De gondolom a lázat is csak beképzeli mindenki😅
2021. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#4 30% eséllyel.
2021. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a covid után ment fel a vérnyomásom, pulzusom, légzőkapacitásom pedig csökkent. Előtte 10-15 km-t lefutottam probléma nélkül, utána pedig 1 km után meg kell állnom, mert majdnem meghalok. Novemberben voltam beteg, és még mindig kifulladok 2-3 km után. Pedig 26 vagyok, alapbetegség nélkül.

Egy percig sem gondolkoztam, hogy beoltatom-e magamat.

2021. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Már korábban észrevettem hogy aki szkeptikus az oltással az mind le van szavazva. Propaganda megtette a hatását
2021. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%

#4-es!


Gondold el,hogy ez a kis oltásocska felvitte a pulzusod 130-ra.

Mi lett volna ha a covid kap el?


Persze könnyen beszélsz, hogy minek oltassák be az emberek magukat, hiszen te már be vagy oltva..



Nekem a covidtól volt 130-as pulzusom.Nem kívánom senkinek azokat a heteket.És igen, be kéne oltatnia mindenkinek magát, mert csak így lehet (ne) megszabadulni a vírustól.

2021. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!