Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez a beleegyező nyilatkozat...

Ez a beleegyező nyilatkozat valós? (Link a leírásban)

Figyelt kérdés

Nekem nem ilyet kellett aláírni. Ha valós akkor mikor lett lecserélve és miért?

Kérdéses nyilatkozat: [link]


Mostani valós nyilatkozat: [link]



#oltás #vakcina #COVID #Mindenről lemondok
2021. máj. 8. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem sem kellett felelősségvállalást aláírnom.
2021. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem se. De a kérdés az az, hogy ez valaha volt-e érvényes.

Vagy ezzel csak az oltás ellenesek hergelik magukat?

2021. máj. 8. 10:21
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Valaki átszerkesztette, feldobta Facebookra, azóta az oltás ellenesek ezen hergelik magukat. Sosem volt valós!
2021. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szóval ennyire melyre süllyedtek....

És még ok hiszik magukat felsőbb rendűnek, okosabbnak és felvilágosultabbnak 🤦‍♂️

2021. máj. 8. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, észrevetted-e, hogy a valós nyilatkozat címe is az, hogy "Hozzájáruló nyilatkozat a COVID-19 vakcina beadásához". Tehát ugyanúgy hozzájárulsz, névvel, aláírással, dátummal. Nem rémlik, hogy ilyet alá kellett volna írnom akkor, amikor a gyerekemnek beadtak egy ajánlott, de nem kötelező oltást. Vajon most miért kell?
2021. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

Leírom, ahogyan a feleségemmel és velem történt (mindkét alkalommal egyszerre voltunk oltva):

Ismeretség útján (de állítólag szabadon is letölthető volt az internetről) kaptunk egy üres nyomtatványt (amilyet a kérdező elsőnek linkelt). Kitöltöttük mindkettőnk részere, mert ezzel gyorsabban megy az ügyintézés. Érkeztünkkor ennek megörültek, de a felső bal sarkába be kellett írnunk a háziorvosunk nevét, a jobb felső sarokba pedig, hogy melyik karba kérjük a szúrást. Mondták is, hogy ez még a régebbi nyomtatvány. A procedúra nagyon gyors volt.

Második alkalommal ugyancsak előre kitöltöttük, ugyanazt a nyomtatványt, feltüntetve az orvos nevét és kívánt oldalt a szúrásnak. Szintén örültek, hogy mindent kitöltöttünk. A procedúra ugyancsak nagyon gyors volt. Április 12. óta várjuk az igazolványt...

2021. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5: HPV és méhnyakrák elleni oltás előtt is kell tenni a szülőnek nyilatkozatot....
2021. máj. 8. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Kötelező oltásoknál is van már ilyen, vagy ott senkit se érdekel, hogy a szülő hozzájárul-e?
2021. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!