Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan működik covid védőoltás...

Hogyan működik covid védőoltás időpontfoglalása?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, Magyarország kormánya ma tette közzé, hogy a 16-18 évesek máj.10,11,12 lesz nyitva az online időpont foglaló a korona vírus elleni oltásra.

Eddig nem úgy volt, hogy ők fognak majd értesíteni?

Időpont foglalással előbb fel tudnám venni a vakcinát?

Minél előbb szeretném felvenni, mivel fontos lenne a határok miatt, hogy a későbbiekben is akadálymentesen tudjak Szerbiába utazni a mamámékoz, barátokhoz.



2021. máj. 9. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idopont foglalassal meggyorsithatod. Hivni kitudja mikor fognak.. hetek, honapok.. Igy viszont csak 3bol tudtam valasztani de nekem am is mind1 volt melyik.
2021. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Én gyors foglalok időpontot és elmegyek.


17/L


Bár biztos megint be fog fagyni a rendszer

2021. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak időpont foglalással lehet, a gyermekorvosok nem kapnak listát.

Hétfőtől szerdáig lehet majd időpontot foglalni, kiválasztod az oldalon a napot, az oltópontot, és választasz egyet.

2021. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán melyik oldalon kell?

Magyarország kormánya amit linkelt ott azt írja, hogy a Pfizer oltás időpontfoglalás már elfogyott.Nem értem az egészet.

2021. máj. 9. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg majd itt lehet holnaptól:

[link]


Még nincs 2021.05.10 így igen, azt írja elfogyott, mert ma még csak a 18+ regisztrálhat, nekik nem elérhető a Pfizer (Comirnaty) vakcinája. Holnaptól a 18 év alattiak jelentkezhetnek Comirnaty oltásra és elvileg másra nem!

2021. máj. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a választ!
2021. máj. 9. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!