Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális ha félek kicsit?

Normális ha félek kicsit?

Figyelt kérdés

Fel fogom venni a Pfizer védő oltást, a határátkelések miatt. Bár félek, hogy pár évre rá lenne valami mellékhatása. Elterveztem egy gyönyörű jövőt a párommal és a céljaimmal bár félek, hogy lesz valami hátul ütője...

Van még aki ezzel együtt van?



2021. máj. 10. 00:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha olvasol híreket vagy nézel fórumokat akkor egyértelműen nem véletlen választották ennyien a pfizert mivel semmi mellékhatása nem volt a legtöbb embernél sőt ez a legbiztonságosabb talán. Nincs okod félni, ha astraval oltanád magad akkor megérteném de pfizer pont erről van a legtöbb jó hír.
2021. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Normális, de szükségtelen
2021. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
57%

Én is félek, de jobban félek a koronavírustól.

Úgyhogy inkább az oltás és reménykedem, hogy nem esem bele a minimális százalékba, akiknél mellékhatás jelentkezik.

2021. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%

Mert attol nem felsz, hogy a korona miatt korhazba kerulsz es esetleg lottek a gyonyoru jovodnek? :)

Ugye, hogy az oltas nem is hangzik annyira rosszul.

2021. máj. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%

A feleségem és én Pfizert kaptunk mindkét alkalommal. Nálam szinte semmi mellékhatás nem volt. A feleségem az első oltás után két napig érezte a karjában az enyhe fájdalmat. Március eleje óta semmi bajunk. Másnál másik lehetnek a tünetek.

Az évek múlva előálló hatását egyik oltóanyagnak sem tudhatjuk, legfeljebb a tudósok kikövetkeztethetik...

Abban sem lehetsz biztos, hogy a legújabban a piacra került szájrúzs, hajfesték, dezodor, rothadás ellen vegyszerrel kezelt idegen országból érkezett gyümölcsök (soroljam?) évek múlva mit váltanak ki az emberekben, mégis gond nélkül megvásároljuk és használjuk őket.

2021. máj. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Igazatok van, csak ez a bosszantó, hogy nem tudja senki mi lesz pár év múlva...
2021. máj. 10. 10:01
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

3-as vagyok, ha olyasmire gondolsz a pár év múlvára, hogy genetikai rendellenesség, agydaganat stb., akkor nem kell aggódni.

Én, mint mellékhatás olyasmire gondoltam, hogy esetleg termékenységi probléma stb, de ez ugye egy mezei fogamzásgátlónál is előfordulhat, vagy túlsúly sőt.

Én tényleg jobban félek a vírus általi maradandó károsodástól vagy haláltól.

2021. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
44%

A felelősség a tiéd.

Ha esetleg nem jönne később össze spontán a gyerek, akkor majd gondolj erre is.

2021. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
ki az aki ennyire lepontozza a válaszokat? O_o
2021. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok, nem lány tehát a meddőség kizárva.

Olyasmire gondoltam mint amit 7-es írt.

2021. máj. 10. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!