Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt anorexiások! Kb. hány...

Hmmm, ki lehetek? kérdése:

Volt anorexiások! Kb. hány évesen kezdtetek menstruálni és megnőtt a melletek normálisan? (bocs, hogy ilyen konkrétan rákérdezek, de kicsit félek) És aki felnőtt, de volt anorexiás, lett gyereke? L/14/164/34

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
11 éves koromban kezdtem el menstruálni. Akkor se volt valami nagy mellem. 13 évesen rám jött az anorexia-166/29kg és azóta nem jött meg és a mellem se nőtt meg.
2014. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12 évesen kezdtem, 16 évesen lettem anorexiás, msot 17 vagyok és egy éve nem jött meg, a mellemből is fogytam. Az utolsó kérdésre sajnos nem tudom a választ, de remélem, hogy lesz :(
2014. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11 evesen kezdtem menstrualni, 23 evesen lettem anorexias, 169cm/31 kg, 2 evig nem menstrultam, a mellem teljesen elfogyott, de ahogy rendezödött a sulyom, mellre is hiztam. Viszont a menstruaciom sohasem allt teljesen helyre, teherbe nem tudok esni :(
2014. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ajjajj.. ezek nem jó hírek. egyébként lehet h nem is voltam/vagyok akk anorexiás, ha ti mind ennyivel könnyebbek voltatok nálam. mindenesetre nekem még nem jött meg soha és az osztálytársaimnek sem ilyesmi a súlyuk...
2014. máj. 11. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az lehet anorexiás aki már csontsovány, hanem az is, aki normális súlyú, de kövérnek látja magát. De ilyenkor még van esély a gyógyulásra.
2014. máj. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!