Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kérhetem, hogy a második...

Kérhetem, hogy a második oltás 1 nappal később legyen?

Figyelt kérdés
Ma kaptam a Sputnik V oltást és elszámoltam magam, ezért a 31.-ei időponton nem tudok elmenni a 2. Oltásra, viszont meg szeretném kapni. A lapra már rá van írva, hogy 31.-e. Ha felhívom a kórházat vajon lehet arról szó, hogy 1 nappal később kapjam meg a 2.-at vagy felesleges felhívnom őket?

2021. máj. 10. 13:48
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
65%

Az a gond ezzel, hogy egy fiolában több adag is van, azaz egy napon több embert kell azzal a vakcinával oltaniuk. Ha elsején már nem oltanak majd szputnyikkal, akkor muszáj lesz 31-én elmenned.

Felhívhatod a kórházat nyugodtan, ha neten foglaltál időpontot, akkor az oltópont telefonszáma is megvan.

2021. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
73%
Igen, nekem mondták amikor kiadták a papírt hogy rajta van a következő időpont de ha nem jó akkor időben telefonáljak.
2021. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
26%
Jelezd, hogy nem jó az időpont. A szputnyik fiolában egy adag van, legalábbis a mai napon amik voltak, azok egyadagosak. A dátum a következőre csak tájékoztató jellegű egyelőre, ezt a rendszer ajánlja fel, ezért ezt kell ráírni.
2021. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Persze, simán minden gond nélkül áttették másik napra. Miért ne lehetne, betelefonálsz és jelzed az oltó pontnak. Sőt másik helyen is lehet kérni, bár az nagyobb utána járás
2021. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!