Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » OLvastam h korlátozzák a...

OLvastam h korlátozzák a sputnyik oltást, mert már kevés van belőle. Ugye nem lesz ez a többi oltásnál is? Ugye nem lesz az h emiatt abbahagyhatják a regisztrációt? A Synofarmból is 1,7 millió jön még. Ugye ebből sem lesz korlátozás?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy több vakcina van itthon, mint amennyien vagyunk, tehát lesz oltás

2021. máj. 11. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Már az előző kérdésnél is leírták többen, hogy nem, nem hagyják abba az oltást.
2021. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Úgy értelmezem ezt h nem akarnak többet rendelni a sputnyikból.


Ugye ez nem azt jelenti, hogyha mindegyik vakcinából ha beérkezett az utolsó szállítmány, előbb utóbb korlátozott lesz?

2021. máj. 11. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogd már fel az ég szerelmére, hogy lesz elég vakcina!

Az előző kérdésednél is leírtuk. A lakosság létszámának többszörösét rendelte a kormány. Minek aggódsz ezen?

2021. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez lett az új "mikortól lesz újra digitális/jelenléti oktatás"? :D
2021. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4# adom :D

De teljesen érthetetlen, hogy mit parázik ezen. Ha nem oltatta be magát, akkor foglaljon időpontot. Ha meg beoltatta magát, akkor nem teljesen mindegy?

2021. máj. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen élete lehet annak aki ilyeneken aggódik?! Kapcsold ki a tv-t.
2021. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt az egyet nem ertem mar csak, hogyha a lakossag letszamanak tobbszoroset rendelte a kormany, akkor hogy lehet h a sputnyikbol keves van?
2021. máj. 11. 14:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt az egyet nem ertem mar csak, hogyha a lakossag letszamanak tobbszoroset rendelte a kormany, akkor hogy lehet h a sputnyikbol keves van? A sinofarmból is 1,7millió jön már csak...
2021. máj. 11. 14:23
 9/10 A kérdező kommentje:
bocs 2*ment át
2021. máj. 11. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked MINDEN 2x megy át...
2021. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!