Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyha éppen karanténban...

Hogyha éppen karanténban vagyok, a rendelőbe azért elmehetek, hogy megkapjam a második oltást?

Figyelt kérdés
Határátlépést követően 10 nap otthoni karanténban vagyok, viszont ebbe a 10 napba pont beleesik a második oltásom időpontja. Igaz elmehetek beadatni?

2021. máj. 1. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
De nem ám.
2021. máj. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem, a karantén nem véletlenül van. De hívd fel a rendelőt, kérdezd meg őket
2021. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Persze. És oltás után be is ülhetsz valahova egy italra.
2021. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Halasztani kell az oltást ilyenkor.
2021. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem. Tudod, mi az, hogy karantén?

Mit nem tudtál előre? Az oltás időpontját, vagy azt, hogy karanténban leszel?

2021. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Értelmezzétek a kérdést. Határátlépés miatti karanténban van, nem azért, mert megfertőződött. Szerintem külön engedéllyel, elmehetsz az oltópontra. Maximum kérnek majd tesztet is.
2021. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 ha fertőzött lenne alapból nem is kaphatna...
2021. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De értsd meg, hogy nem fertőzött, csak karanténba küldték határátlépés miatt. :D Kaphat vakcinát! Csak nem tud elmenni érte a karantén miatt. Így érthetőbb?
2021. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Senki sem azt mondta hogy nem kaphat mert karantenban van. Hanem hogy nem függesztheti fel csak úgy a karantént mert megy oltásra. Nyilván ha van negatív tesztje akkor mehet ahova akar, onnantól a karanténnak is vége. De ha karanténban van akkor nem mehet
2021. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem igaz! Nekem KÖTELEZŐ volt elmennem Gyöngyösre hogy megvizsgáljanak és megállapítsák, hogy meddig leszek karanténba, úgy hogy covidos voltam. Az illető nem vírusos, szóval szerintem elmehet az oltásra. De mindenképp hívd fel a rendelőt!
2021. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!