Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi is a teendőm, ha nem...

Mi is a teendőm, ha nem kaptam meg 8napon belül (állítólag ennyi idő alatt jön) Láttam, hogy volt fent egy elektronikusan kitölthető űrlap, de eltűnt, valaki belinkelné? Az oldalukon csak személyesen vagy telefonon verzió van az ügyintézésből.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy nem kell időpontfoglalás a kormányablakoknál a védettségi kártyával kapcsolatban, míg mással kapcsolatban igen.
2021. máj. 13. 14:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Mi is a teendőm, ha nem kaptam meg 8napon belül a védettségi kártyát (állítólag ennyi idő alatt jön)


Lemaradt belőle fentebb, azért írom ide még1*

2021. máj. 13. 14:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét alatt ért ide, szerintem várj még türelemmel.
2021. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem 8 napon belül jön, hanem 8 napon belül gyártják le és utána postázzák, ami még 1-3 munkanap.
2021. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezeket az infókat köszönöm, de a kérdésre is szeretnék választ kapni, köszönöm :)
2021. máj. 13. 14:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki?
2021. máj. 13. 14:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy sok esetben nem rögzítették az oltást, így nem küldték a védettségit. Láttam, hogy volt fent egy elektronikusan kitölthető űrlap, de eltűnt, valaki belinkelné? Az oldalukon csak személyesen vagy telefonon verzió van az ügyintézésből. Vélemény? Mi a teendő?
2021. máj. 13. 14:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Gulyás is mondta, hogy még sokan vannak, akik nem kapták meg valamiért. Ezért is jogos, amit kérdezek. Vki? Vélemény?
2021. máj. 13. 14:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Vki értelmes írjon, köszi, izgat a dolog
2021. máj. 13. 15:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért teszel fel kétszer kérdést????
2021. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!