Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha ma regisztráltam az oltásra...

Ha ma regisztráltam az oltásra, akkor mikor kaphatom meg?

Figyelt kérdés
18 éven aluli vagyok, szóval a Pfizert kapnám meg, viszont többen is mondták, hogy csak tegnapig lehetet regisztrálni, de én erről nem tudtam. Vagy mi ennek az egésznek a menete? Mennyi idő telik el a regisztráció és az oltás időpont kérése között általában?

2021. máj. 13. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Volt most egy kampány, a 16-18 év közöttig regisztrálhattak talán múlt héten, és a napokban kezdik őket oldani. Ha erről lemaradtál, akkor is regisztrálhatsz, de ugyanúgy ki kell várni a sorodat, mint a 18 éven felülieknek. Hogy ez mennyi idő, majd kiderül, de Pfizerre általban azért elég sokat kell várni.
2021. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!