Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem tudok időpontot...

Miért nem tudok időpontot foglalni oltásra?

Figyelt kérdés
Regisztráltam, amit el is fogadtak. Ezután próbáltam időpontot foglalni, de nem engedi, mindig azt írja ki, hogy ez csak regisztráltaknak lehetséges. Mit csináljak? Be kell jelentkezni azon az ügyfélkapun keresztül, ezért nem engedi? Mert azt is próbáltam, de ott kér felhasználót és jelszót és nem tudom mit kéne írni oda, hiszen ezeket regisztrációnál nem kértek. Valaki segítsen légyszi, eléggé elvesztettem a fonalat.

2021. máj. 13. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor regisztráltál? Pár nap átfutási idő kell
2021. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap vagy tegnapelőtt. De már megnéztem a lekérdezést vagy mit, és ott azt írták elfogadták.
2021. máj. 13. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De át is kell tölteni a taj számod az időpont foglaló rendszerbe. Ha 18 éven aluli vagy, akkor ez nem mostanában lesz, mert te csak Pfizert kaphatsz, ami most nincs, mindet kiszórták. Ha felnőtt vagy, akkor holnap valószínűleg már foglalhatsz Sinopharmot, Sputnikot vagy AstraZenecát.
2021. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 év aluli vagyok. :|
2021. máj. 13. 23:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Éven*
2021. máj. 13. 23:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs Pfizer? Most pár nap alatt eloltanak 300 ezret 18 év alatt és felett, meg utána is hetente minimum 150 ezret. Ez csak OV blöffje volt, hazudott, mint mindig, hogy mindenki rohanjon pénteken, hogy meglegyen a 4 M.
2021. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én szerdán regisztráltam, a lekérdezésnél ma reggel írt először igent, de időpontot csak délután tudtam foglalni miután sms-t kaptam.


18 alatti

2021. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már én is kaptam sms-t és időpontot is sikerült foglalni.
2021. máj. 14. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!