Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akinek volt vakbélműtétje,az...

Akinek volt vakbélműtétje,az hogy zajlott le?

Figyelt kérdés
Ugye levetkőztetik anyaszült meztelenre,és ott neki kell besétálni a műtőbe vagy betolják?És meddig kell a műtét előtt meztelenül lenni az orvosok előtt?

2021. máj. 16. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. Hány éves vagy? 14?

Adnak egy kis köppeny szerűt, elaltatnak aztán mikor ébredsz az agyadban leszel már.


Az orvost pont nem érdekli hogy meztelen vagy.

Te leszek aznap a 3.

A héten a 40.

A hónapban a 100.

És karrierje során a sok ezredik.

Pont olyan leszel mint az összes többi

2021. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
27 ;)
2021. máj. 16. 01:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vakbélműtétem volt, hanem gerinc, de ami téged érdekel, az kb ugyanaz, csak kórházanként lehet, más a protokoll.

Kora reggel le kellett tusolnom valami fertőtlenítős tusfürdővel (ezt ott kaptam). Áthúzták az ágyneműt, kaptam kórházi hálóinget. Az alatt nem lehet semmi. Ággyal együtt vittek az előkészítőbe, ott le kellett venni a hálóinget, és átfeküdni egy másik hordágyra. Rögtön be is takartak. Így toltak be a műtőben. Ott át kellett feküdnöm a műtőasztalra. De ott is letakartak. Utána már a szobában, az ágyban ébredtem, rám volt terítve a hálóing, és rajtam volt a takaróm is.

2021. máj. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!