Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Két kérdésem van! Mondta...

Két kérdésem van! Mondta Müller, a Pfizernél, hogy azért hogy minél szélesebb körben fel tudják venni az oltást, meghosszabbítottuk a keddig nyitva lévő időpontfoglalást szerdaig. A többi oltásnál ugye folyamatosan lehet időpontot foglalni?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a Sputnyik mellett mostmár az Astra Zeneca is korlátozottan lesz elérhető, mert nem szállítanak többet. Ugye nem lesz az, hogy előbb utóbb elfogy mindegyik és leállítják az oltást? Ezen izgulok, de nagyon.


Ugye jól tudom, hogy pl. sinofarmból is rengeteg van még és az egész lakosságnak elég mennyiségű oltóanyag van, pl. Pfizerből is...


Írjatok NORMÁLISAT, mert izgulok és meg szeretnék nyugodni. Köszönöm.



2021. máj. 17. 12:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket írjatok, mert izgulok, köszi :)
2021. máj. 17. 12:50
 2/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Szputnyikra most van/volt(?) az utolsó lehetőség, hogy foglalni lehetett, mert az oroszok nem szállítanak többet belőle, a megrendelt mennyiség megérkezett.

Sinopharm van bőven, jött is valamelyik nap egy nagyobb szállítmány, arra valószínűleg lehet majd időpontot foglalni ezután is. AstraZenecáról nem hallottam az utóbbi időben semmit.

Pfizer van is valamennyi, de nem annyi, amennyi a teljes lakosság beoltásához szükséges. A szállítmányok minden héten érkeznek, nagyjábók 300 ezer, aminek a fele megy el kb. második oltásokra.

Janssennel, az egyadagos vakcinával oltanak az oltóbuszokon.


Ha ideges vagy, miért nem adatod be magadnak valamelyik vakcinát? :)

2021. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ugye nem lesz az h nemsokára a Synofarmból is kevés lesz? Olvasatam, hogy újabb 1,2 millió synofarm jött és ezért már 6,5 keleti vakcina jött eddig, de ebből már értelemszerűen használtak fel., és enélkül nem jött volna össze a 4,5 beoltott. Nem hiszem h elfogyna a synofarm, mert ha a 6,5 ből kivonjuk a 4,5-öt, még az is kétmillió és még jön is synofarm.


Vélemémy?

2021. máj. 17. 13:01
 4/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Tessék, itt nyomon tudod követni:

[link]

2021. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A synofarmból mennyi jön még az országba?
2021. máj. 17. 13:02
 6/19 A kérdező kommentje:
most láttam a legujabb kom,mentet, köszi, nézem
2021. máj. 17. 13:03
 7/19 A kérdező kommentje:

Ugye nem lesz az h nemsokára a Synofarmból is kevés lesz? Olvasatam, hogy újabb 1,2 millió synofarm jött és ezért már 6,5 keleti vakcina jött eddig, de ebből már értelemszerűen használtak fel., és enélkül nem jött volna össze a 4,5 beoltott. Nem hiszem h elfogyna a synofarm, mert ha a 6,5 ből kivonjuk a 4,5-öt, még az is kétmillió és még jön is synofarm.


A másik meg az, hogy láttam a táblázatban, hogy 4és félmillió megérkezett eddig a synofarmból, és 1.473.976-ot használtak fel....

Ha a kettőt kivonjuk egymásból, akkor is 3.026.024 oltóanyag van... + még jön is majd az országba.


[link] (táblázat)

Vélemémy?

2021. máj. 17. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked szerintem a vakcina mellett egy pszichiáter is sokat tudna segíteni.
2021. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Amiért kérdezek? Azért nem kell pszichiáter. Ha nem tudod felfogni a kérdést és nem tudsz rá érdemben válaszolni, inkább ne írj, normális emberek válaszát várom. Köszi
2021. máj. 17. 13:58
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem azért mert kérdezel. :)
2021. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!