Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyai ágon az összes felmenőm...

Anyai ágon az összes felmenőm eltakarította a BRCA mutációs agresszív mellrák-valószínűleg én is örököltem, ennek ellenére leszarom? Mik a kilátásaim?Többi lent?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam, anyám hurcolt mindenféle elviselhetetlen, fájdalmas vizsgálatra, a tények ismeretében gőzöm sincs, miért. Felnőtt életem során egyetlen egyszer voltam szűrésen, de az olyan élmény volt, ami után kb lángszóróztam volna az egész intézményt. Ennyire undorító embereket, mint az ottani orvosok, asszisztensek életemben nem láttam, és nem is szeretnék megint. Viszont valószínűleg idővel ki fognak alakulni a tünetek. Mik a kilátásaim, ha nem óhajtok ezzel az egésszel foglalkozni, visszataszító, torz személyiségű egészségügyisekkel érintkezni, csak a legminimálisabb, legszükségesebb mértékben? (értsd, írjanak fel fájdalomcsillapítót). Se műtétet, se kemoterápiát se semmi ilyesmit nem szeretnék majd igénybe venni, csak minél gyorsabban túlesni az egészen, a lehető legkevesebb faksznival, és minimális fájdalommal. A tünetek jelentkezése esetén a gyors öngyin kívül megoldható ez máshogy? Tehát hogy kapjam a fájdalomcsillapítókat gond, fakszni és okoskodás és pofázás nélkül, annak ellenére is, hogy a kezeléseket nem szeretném?

2021. máj. 17. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi a kérdés?

Nem akarsz genetikai vizsgálatot, nem akarod megelozni, kezelést sem akarsz csak Max amputaltatni mikor már úgy is mindegy.. (a kemora nem térek ki, azt a részt megertem)

De ha nem akarsz kemot és társait és egy vizsgálattal meg egy mellműtéttel nem akarod megelozni a rákot, ami szerinted tuti öröklött, akkor majd nem lesz nagyobb "életminőség romlás" mikor haldokloni fogsz és morfiumert könyörögni?..

2021. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá tenném azt, hogy a mell nem olyan mint a láb, ez tényleg pótolható
2021. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Te normális vagy? Miért kéne egy haldoklónak könyörögni morfiumért?

Szerinted ez a norma, így képzeled el egy haldokló ellátását? Szar lehet neked.

2021. máj. 21. 21:07
 14/16 A kérdező kommentje:
"Hozzá tenném azt, hogy a mell nem olyan mint a láb, ez tényleg pótolható" Na jó, itt abba is hagytam, teljesen sötét vagy a témához, gondolom, nemcsak ehhez.
2021. máj. 21. 21:09
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

Tudod mit kérdező? Nem szoktam ilyet kívánni senkinek. De kívánom dögölj bele a saját hülyeségeidbe. Egyszerűen olyan irritálóan vagy önfejű és lenéző, hogy már csak a szimpla jelenléted okàn pofán vágnálak...

Te itt most konkrétan segítséget és tanácsokat kérsz, viszont ennek ellenére ha valóban kapsz értelmes válaszokat, te lekezelően és visszautasítóan reagálsz ezekre és állításod szerint te "leszarod" ezt az egészet... Márpedig ha tetszik, ha nem muszáj lesz vele törődnöd eü-i úton, ahogyan azt az eddigi kommentelők is írták. Vagy a másik opció, amit írtam is: elszenvedheted saját gyökérséged okait is. :)

2021. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Újabb túlbarázdált agykérgű pofázik olyan egészségügyi kérdésben, amiről lövése nincs. Ne ide írj, húzz máshová osztani a primitív véleményedet.
2021. dec. 1. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!