Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 1és típusú diabeteses beteg...

1és típusú diabeteses beteg agresszív hypoglicemia esetén fel tud állni?

Figyelt kérdés

#diabétesz #Hypoglicemia
2013. febr. 6. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem már volt 2 alatti cukrom, akkor már nagyon nagyon közel álltam az ájuláshoz, de akkor is saját lábamon el tudtam menni a szőlőcukorért. (Nem tudom mit értesz agresszív hypoglicemia alatt)
2013. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem,h "hypozaskor" agresszív vokt. Uvoltott,kopkodott. Igazából az érdekel,h ilyenkor mennyire lehet megközelíteni,illetve tudja,h mit csinál?
2013. febr. 6. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, én még sosem voltam agresszív azért mert leesett a cukrom, de van egy pár cukros ismerősöm és még senkitől nem hallottam ilyet. Ha valakinél előfordul akkor gondolom az erőviszonyoktól függ mennyire veszélyes megközelíteni, de ha nem akarod, hogy bekómázzon akkor kénytelen leszel neki segíteni.
2013. febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam erről,de sehol nem említik,h ilyenkor mire képes? Nehogy félre érte bárki is,tudom,h ilyenkor mit kell csinálnia vele. De a napokban arra értem haza,h már nem lehetett itatni,etetni. Nem magamat féltem,hanem az 1éves babát. Miatta kérdezem,h mit tud hypo alatt..
2013. febr. 6. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Ami külön érdekes,h a mentősök 5,7et mertek... Azért köszönöm,h valaszoltal .
2013. febr. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!