Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Covid teszt előtt nem lehet...

Covid teszt előtt nem lehet inni és enni - de mit okoz konkrétan, ha mégis megtesszük?

Figyelt kérdés
Mindenhol írják, hogy nem szabad, de sehol nem láttam konkrétan, hogy mit változtat az eredményen? Fals pozitív lehet tőle, vagy mi?

2021. máj. 23. 00:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor van jelentősége, ha garatból is vesznek mintát. Ha eszel, vagy iszol, az lemossa a torokban lévő vírusokat, vagy azok egy részét.

Ilyenkor fals negatív eredményt ad a teszt.

A másik: ha szennyezett a minta, nem lehet kiértékelni. Akkor meg kell ismételni a mintavételt.

2021. máj. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%
Bár gondolom inkább az első válaszoló mondja helyesen, és ez csak saját vélemény,de: én már többször voltam tesztelésen, mindig egy mobilboxban,amit középen ajtó választott el, de a legutolsó alkalomnál nem csukták be. Egy srácot teszteltek ott, én a másikba voltam, és mikor ledugták a torkán a cuccot harmadszorra, mert előtte végig öklenfezett, a végén odahányt. :)
2021. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!