Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki TAJ kártya nélkül regisztr...

Aki TAJ kártya nélkül regisztrált az Eeszt rendszerbe az oltáshoz, az hogyan tud időpontot foglalni?

Figyelt kérdés
Párom tartózkodási engedéllyel rendelkező harmadik országbeli állampolgár, TAJ kártya nélkül. Minden gond nélkül be tudott regisztrálni a személyi számával, de az oltás foglalás oldalon még mindig meg kell adni a TAJ számot. Elkerüli valami a figyelmemet? Vagy erre még nincs lehetőség?

2021. máj. 25. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, minap felhivtam az ugyfélszolgalat, annyit mondtak, hogy várjak, egyelőre NEM lehet TAJ nélkül időpontot foglalni.
2021. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh basszus... Nagyon szépen köszönöm!
2021. máj. 25. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így van a párom. Engem mikor oltottak, megkérdeztem, még nem tudják mikor lehet.
2021. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Én időpont nélkül mentem be, mivel néha lehet így is, de én is akkor kaptam az infót egy ismerőstől. Esetleg érdemes lehet elmenni egy oltópontra, és megpróbálni regisztráció nélkül is. Sajnos máshogy nem lehet szerintem, és 1-2 ember nem is fogja a rendszert feltartani, mivel már nincs akkora tömeg mint előtte.
2021. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!