Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok elmenni a második oltásra?

Figyelt kérdés
Szputnyikkal oltottak, és nem fogok tudni elmenni a második oltásra, legfeljebb 1 nappal később. Felhívtam a kórházat (ahol az oltást kaptam), ahol a betegirányítót kapcsolták. Azt mondta a hölgy, hogy "sajnálattal hallja, de nem tud mit mondani". Szerintem ez a válasz nem éppen elfogadható, nem adott semmilyen más elérhetőséget, vagy opciót. Elmondtam, hogy másnap tudnék menni. Kihez vagy mihez forduljak, folyamodjak?

2021. máj. 25. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Az oltás igazolt hiányzás iskolából, munkahelyről, szóval el tudsz menni.
2021. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha ott a nő nem tudott mit mondani, akkor azt hiszem itt, ismeretlenül meg kevésbé tudunk segíteni. Hívd fel még egyszer és addig ne rakd le, míg nem kapsz egy használható információt
2021. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ez a válasz teljesen elfogadható. Előre megmondták hogy mikor lesz a második.
2021. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
#3, neked még az életben nem jött közbe semmi és mindig mindenhova oda tudtál menni? Szerintem ez még csak nem is válasz hanem kb a semmivel egyenlő
2021. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor elmész másnap, és ha megkérdezik, hogy miért akkor mentél, akkor azt mondod, hogy sajnálod, elnézted az időpontot. Valószínűleg nem fognak elküldeni.
2021. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, de ma kaptuk az információt, hogy 31-én tudjuk megtekinteni az érettségit, megadott időpontokban. Kolis voltam 2x 3 óra utazás fog rámenni, ebben az időkeretben kéne mennem az oltásra. És szeretném megkapni az oltást, de nem tudom hova forduljak ezután.
2021. máj. 25. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Négyes, ami tényleg fontos arra igen, minden esetben oda tudtam menni mert úgy szerveztem az életem. A kérdező lesz.rja az EÜ dolgozók munkáját.
2021. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az oltópontok reggel 7:30-tól 21 óráig nyitva vannak. A nyitvatartási időben bármikor mehetsz a második oltásért. Ha még utazás előtt nyitásra elmész, beadják, negyed órát kell ülni, majd mehetsz ahova akarsz, előtted az egész nap. Ha pedig reggel kell utaznod, ha 1 órát vagy ott és még 1 órát kell várni a járműre, 18 órára akkor is visszaérsz, akkor mész este oltakozni. Meg lehet azt oldani némi szervezéssel.
2021. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as!

Köszönöm eddig ez az első használható információ, a kedves hölgy még ezt sem tudta felajánlani, igaz nem kérdeztem konkrétan rá. Utánajárok, hogy ez a kórházi oltópont is eddig van-e nyitva, és ha igen, akkor este mindenképp elmegyek.

3-as!

Örülök, hogy neked ilyen könnyen menedzselhető az életed, és nem, nem szarom telibe az eü dolgozók munkáját, de miután ez a munkájuk igenis elvárnék egy alapvető emberi hozzáállást, segítséget. Én, laikusként honnan tudjam, mi a megfelelő eljárás, nyilván hozzájuk fogok fordulni. Ha a boltban 20 perce keresek valamit, akkor is odamegyek az eladóhoz, hogy segítsen, hisz ez a munkája, én is dolgoztam már így. Mindegy, lényegtelen, de egyáltalán nincs igazad.

2021. máj. 25. 19:14
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Megtekinteni az érettségi feladatsort nem kötelező, csak egy lehetőség (én soha nem láttam az enyémet). 2x3 órát meg pláne nem utaznék azért, hogy hátha találok még egy plusz pontot magamnak. De te tudod.
2021. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!