Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltatok már úgy mikor kórházb...

Voltatok már úgy mikor kórházban voltatok, és nagyon messze laktak a hozzátartozók, megkértétek a takarítónőt, vagy ápolót, hogy holnapra ha jön hozzon már a boltból amira szüksége van a betegnek?

Figyelt kérdés
Pl gyümölcsöt, ásványvizet stb!

2021. máj. 26. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen de illik pénzt adni erte
2021. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, Természetesen úgy értettem!
2021. máj. 26. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Nincs büfé a kórházban? Vagy teljesen ágyhoz kötött vagy?

Én nem kérnék ilyet. :(

Inkább kérnék futárral házhozrendelést, amit a portán leadnának, és odakerülne hozzám.

2021. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan kérd meg őket, segíteni fognak.
2021. máj. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szoktak ilyet, csak meg kell találni erre a megfelelő személyt, nem mindenki vállalja,na meg ilyenkor pluszban szoktak adni nekik pénzt.
2021. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Én olyan osztályon feküdtem, ahol a szobát sem hagyhattuk el. A takarítónő nagyon aranyos volt, minden reggel hozta körbe a főtt kávét, a főnővér megengedte neki, mindezt ingyen, a nővéri készletből, csak mert a büféből macerás felhordani a kávét. Természetesen már úgy mentünk be, hogy vittük magunkkal a közösbe főznivalót. :D

Ezután körbement, és megkérdezte, kell-e valakinek valami a büféből, és azért se fogadott el semmit.

Általában mindenkinek hozták be családtagok, amit kértek. De például ha tudtam, hogy a férjem hoz csomagot, és megy előtte bevásárolni, megkérdeztem a többieket, kell-e valakinek valami? És ez oda-vissza működött. Nem nagy dolgokról volt szó, mivel mindenkinek hozták. Csak például elfogyott a zsemléje, és kért kettőt, mert csak másnapra várt csomagot.

2021. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Én még nem kerültem ebbe a helyzetbe, mindig volt szerencsére családtagom, aki tudott ebben segíteni.

Én az egészségügybe készülök, valószínűleg kórházban fogok dolgozni, és ha megkérne egy beteg erre, szívesen hoznék neki valamit, nem kérnék érte semmit. Nyilván nem csettintésre, hanem akár másnapra, vagy ha szünetemben amúgy is célba venném a büfét/kis boltot, stb. Tehát nagyon szívesen segítenék ebben, amennyiben úgy alakul.

2021. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!


Hát majdlesz valahogy,!


Minden jót nektek!

2021. máj. 29. 17:34
 9/10 árokpart ***** válasza:
6-os Kizárt a dolog. A zárt osztályon kívül minden osztály esetén szabadon lehet a kórház közigazgatási területén mozogni betegként a viziteken és az osztály pihenőidején kívül.
2021. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6: Ott feküdtem, csak tudom. Békéscsaba, Hematológia.

Ugyanis vannak olyan vérképzőszervi betegek, akik a Covidba belehalnának. Előtte idegsebészeti voltam ugyanebben a kórházban, ott simán lemehettünk a büfében, de a hematológián már nem. De állítólag csak a Covid miatt vezették ezt be, korábban nem volt ilyen.

2021. jún. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!