Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik orvos foglalkozik a...

Melyik orvos foglalkozik a súly helyes beállításával?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy nagyon sovány vagyok, a BMI indexem is azt hiszem 18 körüli, sokszor megkapom hogy sovány vagyok nagyon, és én is ezt látom. Nagyon zavar régóta már, de egyszerűen nem tudok meghízni.

Eszek többször egy nap, szedek béres cseppet illetve 1 hónapig kreatint is fogyasztottam, de nem igen használ.

Elméletileg nagyon gyors az anyagcserém, valahogy ezt kellene lelassítani, vagy nem tudom.

A lényeg, melyik orvoshoz tudnék ezzel elmenni?



2021. máj. 26. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
23 éves férfi vagyok, 185cm és 66kg
2021. máj. 26. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán obezitológus, bár ő inkább elhízással foglalkozik.

[link]

2021. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

endokrinológus kell elvileg, sikerült utánna járni, igaz nem vagyok azért biztos ebben, de ők meg olyan drágák amúgy is. Nekem meg pénzem sincs.

Lehet inkább hagyom a fenébe, megszoktam már, hogy megszólnak ez miatt.

2021. máj. 26. 17:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Van tb-s endokrinológus is. Ne hagyd magad :)
2021. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az endokrinológushoz háziorvos ad beutalót, ingyen van. Amit linkeltem, ott mindent is vizsgálnak, szintén ingyen.
2021. máj. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs már szabin, meg restellek már orvoshoz menni, mert volt egy tachycardiám, és volt sok laborom is. Ott meg a pajzsmirigy tökéletes volt…
2021. máj. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!