Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Oltás után normális?

Oltás után normális?

Figyelt kérdés

Kedden délután kaptam Szputnyik 2.adag oltást.

Szerdán elég rosszul voltam, de összességében még mindig jobban, mint az 1.oltás után. Csütörtökön már semmi bajom nem volt, el is mentem bicajozni egy kisebb távra (25 km).

Mára nagyon fáj a homlokomnál illetve a halántékomnál.

Ez normális. Egyik nap rosszabb, másik nap jobb?


2021. máj. 28. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Sokszor ha valaki egy uj gyogyszert kezd szedni, megnezi a mellekhatasokat es bekepzeli hogy attol a gyogyszertol van, mert raparazik.


Az is lehet hogy csak elaludtad azt a reszet a fejednek.

2021. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Simán lehet két nappal később oltási reakció. Egy oltástól felzaklatott szervezetre nem kell sporttal ráterhelni. 25 km az nem kisebb táv.
2021. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is feltűnt, hogy a 25 km... Kisebb táv? :-o


10 km az iroda, ha betekerek, akkor nyilván nem fáradok el, de rendesen érzem, hogy mozogtam. Ha hazatekerek este, akkor már egy picit el is fáradok, főleg a combom. Pedig szoktam sportolni.



Kitartást!

2021. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!