Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az oltoponti orvos semmit sem...

Az oltoponti orvos semmit sem kerdezett, ez normalis? Masnal is igy volt? Bajcsiba oltottak Pfizerrel.

Figyelt kérdés

A sorban allas vagy 1 ora volt, de maga az injekciot

Kb 20mp alatt lezavartak, semmit sem kerdeztek a betegsegeimrol vagy barmirol! Pedig be X-eltem, hogy igen kronikusbeteg vagyok, igen van gyogyszer erzekenysegem stb.

Nem kellett volna rakerdeznie, hogy megis mik a bajaim, milyen gyogyszereket szedek, mire vagyok allergias stb?

Ja az is fura volt, hogy osszvissz 10percet kellett oltas utan kint ulni, es ha hazafele a buszon lettem volna rosszul pl?!



2021. máj. 21. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még lázat sem mértek, abszolút semmilyen kérdés semmivel kapcsolatban, néma csendben ült az oltó szobában 3 ember, gyorsan megkaptam 5mp alatt és viszlát. Másik oldalról meg az is érthető hogy iszonyat mennyiségű embert oltanak nap mint nap és belefáradtak csak az a baj, hogy nem ilyen egyszerű a dolog. Az oké hogy saját felelősségedre adatod be de nem biztos hogy mindenki tud 100%-ig mindent az összes vakcináról.
2021. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
A Pfizernek kb semmi kontraindikációja nincs, szóval tök irreleváns, mi a bajod és milyen gyógyszert szedsz...
2021. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Miért lettél volna rosszul a buszon? Ez (a Pfizer) alig okoz valamiféle tünetet, azt is másnapra esetleg.
2021. máj. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Tudomásom szerint olyan orvosokat is kirendeltek oltópontra, akik szakmai életükben soha nem oltottak, nem használtak fecskendőt stb. Netán még kórboncnokot (patológus) is. Mit kérdezzen tőled egy patológus ?
2021. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%
Eleve kezdjük ott, hogy első éves ápoló hallgatótól is hallottam olyat hogy berendelték oltópontra. Attól meg aztán kérdezhetsz...
2021. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Mégis mit kellett volna kérdeznie? Ha nem akarsz oltást kapni akkor mi a francnak mentél oda, ha meg akarsz, akkor megkaptad legyêl elégedett és ne keltsd feleslegesen a feszültséget. Egyébként gyakorlatilag egy Pfizernak nincs kontraindikációja, tehát tök felesleges hülyeségeket kérdezgetni
2021. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az meg hogy egy ápolót berendelnek oltópontra rohadtul nem azt jelenti, hogy ő az oltás közelébe kerül egyáltalán. Mici nénit a folyosón állva terelgetik az ilyenek az egyes-meg a kettes oltóponthoz és közük nincs a beadáshoz, amit orvos végez.
2021. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Engem kikérdezett a doki, miután jópár dolgot beikszeltem. De volt, amire nem volt kíváncsi. Mondjuk én AstraZenecát kaptam.

Mindezek mellett én azon aggódtam, nehogy az legyen, hogy ne adja be!

Én nem az oltóorvosra bíztam az egészségemet, hanem előzetesen megkérdeztem a kezelőorvosát, aki ismeri a betegségeket és a kezelésemet, hogy mit kaphatok, és mire kaphatom.

Az utána lévő ott tartózkodás meg... Volt, aki egyből elment, én kivártam félórát, pedig csak 15-20 percet mondtak, azt is úgy, hogy rákérdeztem, mennyit érdemes várni. Senki nem zavart el.

2021. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként ha az orvos lelkiismeretes akkor elég annyit kérdezni, hogy láz, vagy allergia van e.
2021. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk érkezéskor lázmérés volt és mindenkit kikérdeztek, van-e valamilyen betegsége, vagy gyógyszerérzékenysége.

Oltani is egyesével oltottak és nem kellett sokat várni sem, talán 10 percet.

(Sopronban oltottak.)

2021. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!