Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért sípol a tüdőm háton fekve?

Miért sípol a tüdőm háton fekve?

Figyelt kérdés
Ha a hátamon fekszem akkor kilégzésnél enyhén sípoló hangot add ki a tüdőm.Asztmám nincs és nem dohányzom.20/F

2021. jún. 3. 05:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A tüdő hogy tud sípolni??

A fogam vagy a csontom is sípolhat?

2021. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a bajom. Elöször rezsgett kilégzés végén aztán mintha egy kismacska nyávogna azt sipolni kezdett. Ha inhalálok egy ideig jó de aztán ujra kezdődik. Ha ülök vagy állok akkor semmi hang Ha oldalra fordulok vagy hasra akkor is van néha de nagyon ritkán. Amugy nem köhögök és nincs nehéz légzésem sem. Csak néha fáj középen mintha a tüdőm egne fura érzés. Aztán van hogy 3 vagy 4 napra eltünik aztán visszajön ugyan az kezdődik ujra. Nem tudom mi ez de jo volna egy szakember válasza. Es nem az hogy mennyek el kivizsgáltatni mert azt magam is tudom . Csak amit kaptam időpont az 60 nap mulva lesz.
2021. okt. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megoldódott azóta a problémátok? Engem is érdekelne, mi okozhatja.
2022. márc. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!