Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért sípol a tüdőm?

Miért sípol a tüdőm?

Figyelt kérdés
sziasztok, 15 éves fiatal ember vagyok:D és nemtudom miért sípol a tüdőm, ha megyek fel valami dombon, lépcsőn már elkezd sípolni amikor veszem a levegőt.Sosem dohányoztam meg semmi ilyesmi szóval szerintetek mitől van ez?
2015. jan. 19. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megfáztál? Lehet hörgőgyulladásod, tüdőgyulladásod, vagy esetleg enyhe asztmád, ami különösebben nem visel meg és annak nem kell köze legyen a dohányzáshoz. ( Remélem, hogy nem is akarsz rágyújtani ezután sem. :) ) Ha elmész orvoshoz, ő pontosan meg tudja mondani, mi lehet a baj, mert mi csak találgatni tudunk. :) Nehezen veszed a levegőt, mikor dombra mászol, lépcsőzöl? A semmitől tuti nem sípolna a tüdőd, szóval irány a doki, mielőtt nagyobb bajod lenne!
2015. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már egy fél éve van ez,a levegőt is nehezen veszem de szerintem az azért van mert túl nagy a mandulám
2015. jan. 21. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!