Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az antidepreszzánsokhoz hozzá...

Az antidepreszzánsokhoz hozzá lehet jutni recept nélkül is?

Figyelt kérdés

Vannak időszakok amikor depressziós vagyok és szorongok. Dolgozom azon, hogy ez megszünjön. De emiatt vannak napok amikor nagyon nehezen tudom elvégezni a dolgom a munkában. Nem szeretnék emiatt orvosokkal beszélni, mert akkor lehet, hogy még valami pszihologushoz is járnom kellene. Megoldom én magamnak idővel.


21/F



2021. jún. 5. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Egyél cukros ételeket, az anti depresszánsokal szedsz akkor a tűzzel játszol hidd el nem érdemes. További szép estét és sikeres életet.
2021. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az összes antidepresszánsz vényköteles.
2021. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen 1. válaszoló. Legalább egy darabig nem leszek depis, de felszedek 20 kilót a sok cukortól és csak azután leszem majd depis. 🙄
2021. jún. 5. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg gyógynövény alapú készítményeket kapsz recept nélkül.

De azok nem antidepik.

Tuti, hogy az kell? Mert akkor marad a szakorvos.

2021. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!