Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Második oltásnál mire számítsa...

Második oltásnál mire számítsak ha az elsőnél rosszul voltam?

Figyelt kérdés
Oltás után 15-20 percig teljesen jól voltam , már épp mentem volna ki a váró szobából, utána elkezdett minden elhomályosodni ,a fülem csengett, szédültem, nagyon magas pulzusom lett, remegett a lábam, az egész testem el zsibbadt. A honvéd kórházban voltam tehát szerencsére volt külön rész azoknak akik rosszul lettek.kb 40 percig feküdtem ott, folyamatosan mérték a vérnyomásom, ettem,ittam.Utána jól lettem és haza mehettem. Nincsen semmilyen krónikus betegségem. A második oltásnál is erre számítsak? Tapasztalatok? 18/f

2021. jún. 8. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de monss majd el oltás előtt, hogy ez volt előzőleg is.


Nálunk én pl karfájdalommal és enyhe szédüléssel megúsztam, a párom mára totál készen van, az ágyból nem bír kikelni, fekszik, zsong a feje hányingere van, pedig 20 kg-val több nálam, mégis teljesen kiütötte.

2021. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Informáld azt, akivel először kapcsolatba kerülsz, hogy megtehessék az előkészületeket, ha ismét rosszul lennél. Lehetőleg ne izgulj.
2021. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet bármi rosszabb is, pl ilyenek:

[link]

tehát akár halál is.

Kár lenne érted ilyen fiatalon, kiszámíthatalan a hatása, 2023-ig kísérleti stádiumban van az "oltás", a kísérleti állatok pedig a nép.

Nézz kérlek körül a fenti oldalon, sok a hasznos infó.

2021. jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NE HAGYD MAGAD BEFOLYÁSOLNI #3 VÁLASZOLÓ ÁLTAL!

Nem Te vagy az első, sem az utolsó, aki más injekció után is rosszul érzi magát, esetleg elájul!!!

Te hallottál olyanról (megbízható forrásból!), hogy valaki ezektől a most alkalmazott vakcináktól halt meg?

2021. jún. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 2.-nál még erősebbek lehetnek a mellékhatások. Az alábbi angol nyelvű oldalon rengetegen számolnak be erről. Mielőtt kéred a 2.-at tájékozódj! Komoly akár hosszan tartó negatív hatásai is lehetnek, szédülés, fülzúgás stb... Olyanról is beszámoltak, hogy vezetés közben elsötétült a látásuk, így nem tudnak vezetni. Fiatalok körében gyakoribb a szívizomgyulladás.

Nyilván az oltástól mindenki megnyugvást vár, de sajnos egyesekre nem ez vár. Ha beszélsz angolul és beleolvasol, akkor majd látni fogod. Ha nem beszélsz angolul, akkor használd az ingyenes google fordítót, szöveg kijelölés, másolás, beillesztés gombokkal.


Gondolom szeretnél utazni, koncert stb., erre akár egy antitest vizsgálat is jó megoldás lehet és akkor meghosszabbítják a védettségi igazolványod, persze csak, ha van elegendő antitest. Az ára kb. 10eFt körül van.


Akkor itt a fórum, meg néhány érdekes link.

[link]


Texasban már eltörölték a védettségi igazolványt a másikban pedig dr. Pócs Alfréd előadása.

[link]

[link]

2021. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az első után nem lettem rosszul, viszont ma kaptam meg a 2. oltást, na ettől igen, és ugyanígy, mint Te, kb. a 20. percben. Csak azért maradtam ott, mert egy ismerőssel beszélgettem. Mivel van EKG az órámban, így figyeltem a pulzusom miután rosszul lettem, persze először vérnyomásra gyanakodtam, de az rendben volt, véroxigén szint szintúgy, így megnéztem a pulzust, 52-re esett be, ami kevés, majd 1 perc elteltével már közel 100 volt, majd ismét 50 körül, majd ismét közel 100. Így ment kb. 1 órán keresztül és akkor éreztem a rosszullétet (szédülés, hangok tompulása, ilyesmi) amikor magas volt a pulzusom. Mostanra elmúlt, csak kicsit kótyagos a fejem. Amúgy teljesen ugyanaz az érzés volt, mint amikor túl sok alkoholt iszok, azaz maga az érzés nem volt ismeretlen, csak józanul ilyen még nem ért, így eléggé ijesztő volt. Most kb. úgy érzem magam mint másnaposan de már esti órákban. Akik kicsit ivósak avagy azok voltak fiatalabb korukban, azok valszeg tudják miről beszélek.


Többnyire a 2. oltástól lesznek rosszul, ha Te már az elsőnél is rosszul voltál, akkor merem feltételezni, hogy számíthatsz rá a 2-nál is!

Minden oltásnak lehetnek mellékhatásai, ez egy kísérleti oltóanyag, de az elfogadott oltóanyagoknak is vannak akár súlyos mellékhatásai, szóval ez nem úgy néz ki, ahogy egyesek lefestik, hogy hát a kísérleti jellegénél fogva lehetnek erős mellékhatásai! Mindennek az van, minden oltásnak, minden gyógyszernek...!

#4-es

A halál, mint mellékhatás (bár elég morbid így említeni), az a legtöbb esetben ott van a felsorolásban! Bár nem hallottunk ilyenről híradóból, hírforrásból, de épp tegnap volt itt egy kérdés, aminél később az az információ jött a kérdezőtől, hogy a beoltott meghalt aznap, ugyanakkor az ilyenről nem tudod eldönteni, hogy igaz vagy egy mérhetetlenül gusztustalan alak, aki ezzel trollkodik! Mástól is hallottam ilyet, hogy a 2. oltás után meghalt az illető, és ezt a szomszédos faluban hallottam egy helyi lakostól egy helyi lakosról, de nem volt bizonyított, hogy az oltástól. Bár én részt vettem ebben, vállaltam, hogy ez egy kísérleti oltás, attól még nincsenek kétségeim, biztos vagyok abban, ha ebbe bárki is belehal, az a büdös életben nem fog kiderülni, nem akarja majd azt bárki is bizonyítani!

2021. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy akit az első oltás megvisel a másodikat észre se veszi de ez szervezet függő
2021. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!