Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová mehetnék kivizsgálásra...

Hová mehetnék kivizsgálásra ismeretlen, vagy lappangó parazitafertőzéssel? Mint például a STRONGYLOIDA fertőzés? (vagy még más ezekhez hasonló)

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran jártam orvoshoz az elmúlt húsz évben, csak ha valami komolyabb eü gondom volt, például foghúzás, vagy mondjuk alkalmassági kellett valahová amit csak futószalagon pecsételtek...

De mostmár elmúltam negyven éves és azért érdekelne, miről nem tudok esetleg.

Különösebben jelengeg sem érzem rosszul magam, de sosem voltam az a kirobbanó féle ember sem, és azért vannak apróbb "tünetek", amikkel együttélek, de fiatalabb koromban nem ilyen volt. PErsze mindent meg lehet magyarázni ezzel azzal is, de engem vizsgálattal alátámasztott magyarázat érdekelne, ami meg tudna nyugtatni, hogy még azért elketyeg a "motor" egy 30-40 évet.

Káros szenvedélyeim nincsenek, régebben sem voltak.



2021. jún. 11. 23:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy körülbelül tizenöt éve van egy nem minden évben, de bizonyos szélsőségesebb nyarakon vissza visszatérő pázsit / parlagfű allergiám, amit úgy kell elképzelni, hogy van olyna év amikor egyik sem jön ki, olyan is amikor csak tavasszal szenvedek, és van olyan év is amikor az egész nyaram tüsszögés és nyáladzás, és csak klíma mellet bírom, meg már diétáznom kell, ha jobban akarok lenni (mert a gyógyszerek csak fokozzák).
2021. jún. 11. 23:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos.
2021. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ez eszembe se jutott volna :D

Egyéb töltelékválasz lesz még?

2021. jún. 13. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ha csak kíváncsi vagy, jó eséllyel privátban vizsgálódhatsz :(


A Synlabnak vannak szűrővizsgálatai, meg csomagjai.

De sokan már inkább Mediverehez küldik ki a széklet, nyál mintáikat...

Van itthon egy Mind klinikanak nevezett mikrobioma megkötelítésű központ is.

De egyik se két fillér. És hogy pont olyat amit te akarsz,csinálnak-e...? Passz...

2021. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!