Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan juthatok oltáshoz?

Hogyan juthatok oltáshoz?

Figyelt kérdés
Két hét múlva érek haza Németországból, sajnos még nem vagyok beoltva. Nem tudtam követni az otthoni eseményeket, csak azt hallottam hogy már nincs egyszerű netes időpontfoglalás. Valaki esetleg tud segíteni hogy mi a menete?

2021. jún. 15. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem bemehetsz bármelyik oltóközpontba és beoltanak. Kell a személyi, TAJ kártya, bejelentett lakcím. Nem kell semmi különös regisztráció, vagy időpont. Örülnek, ha valaki kér oltást!
2021. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Már lasszóval keresik az áldozatokat úgyhogy nem kell semmi előregisztráció. Max ha válogatsz akkor én a biztonság kedvéért odatelefonálnék hol van az amit akarok kapni.
2021. jún. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Eleve hogy akarsz bejönni oltási igazolás nélkül az országba??? Németországban kell beoltatnod magad!
2021. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
2021. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy odamenj időpontfoglalás nélkül! Nem adják csak úgy oda, annyit szállítanak az oltópontokra, ahány regisztrált megy aznap. Az eeszt.gov.hu oldalon lehet regisztrálni akár TAJ-szám nélkül is (egyébként érdemes TAJ-számmal, ha van), 2-3 napon belül felveszik veled a kapcsolatot, aztán mehet a “buli”. Remélem tudtam segíteni
2021. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek sikerült időpontot foglalnom!
2021. jún. 21. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!