Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hová viszi a mentő ha begyogys...

Hová viszi a mentő ha begyogyszerezve beugrik valaki a Dunába?

Figyelt kérdés
Ha valaki pl túladagolja magát szándékosan gyógyszerekkel, és utána beugrik a Dunába akkor traumatológiára, toxikológiára vagy hová viszik?

2021. jún. 16. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
SBO-ra.
2021. jún. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 vantel ***** válasza:
88%
Életben marad?
2021. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
a temetőbe?
2021. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

A területileg illetékes pszichiátriára (zárt osztály).

Meg szeretnéd kísérelni vagy miért kérdezed? Szerintem ilyet ne csinálj, hanem próbáld megoldani a problémákat, kérj pszichiáter segítséget. Ha pedig nem megy, tanuld meg felnőtt módjára elfogadni!

2021. jún. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Pszichiátriára (nem zárt osztály)


Én csak látogatóként voltam ott, de mondjuk úgy ha kiakarnám magam nyírni biztos hogy biztosra mennék, semmiképp nem akarnék oda bekerülni.

2021. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
5 Zárt osztály nem az,amit nem lehet elhagyni engedély nélkül?
2021. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Az öngyiket nem a zártra viszik, hidd el a zárt osztály az más.
2021. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
7 Az öngyiket beviszik a pszichiátriára, és egy jó darabig nem jöhet ki. Ezt hívom zárt osztálynak.
2021. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
43%
ha ügyes, akkor már sehova
2021. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Az hogy engedély nélkül nem hagyhatod el ideiglenesen az nem azt jelenti hogy az zárt osztály.

Ahova az öngyiket viszik közel sem zárt osztály, onnan simán egy kezelőorvosi engedéllyel kimehetsz, vehetsz cigit, vehetsz kaját stb, sőt ha a kezelődokid úgy látja egymaga ki is engedhet véglegesen.

Fogadhatsz látogatót, idősávban csak úgy alapon.Nem áll őr az ajtókban, sőt mikor én mentem látogatni nyitva volt az osztály ajtaja.


A zárt osztályról viszont se ki se be,zárt főbejárat, ki csak akkor jutsz ha több doki azt mondja hogy mehetsz, nem kis papírmunkával, látogatás se ez a időpontban besétálok és megkeresem akihez megyek szisztéma, hanem szólni kell jó előre, boltba kimenni zárt osztályról semmi esetre se..

Ráadásnak a zárt osztály nem ideiglenes kezelő hely, inkább olyan mint a böri, bemész és ott is maradsz, többnyire míg élsz.



Ráadásnak két külön osztály, többnyire két külön épület, de pl gyulán ugyan az az épület, csak a zárt rész az a legfelső szint asszem.



De mondok egy példát, bemész kórházba megműtenek pl szívvel 1-hétig nem jöhetsz el, sőt ha olyan a helyzet le is kötöznek, mégse vagy zárt osztályon :D

2021. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!