Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallottatok már ilyet?Magánorv...

Hallottatok már ilyet?Magánorvosi rendelő (vagyis centrum vagy mi)időpontot akartam kérni kontrollra,(a vizsgálat 14e Ft volt)a kontroll is ennyi lett volna.

Figyelt kérdés
De jelenleg meg sem tudok mozdulni,nem biztos hogy el tudok menni(a gyógyszer amit felírt nem nagyon használt,lehet téves a diagnózis?nem tudom)...Semmi gond, mondja a callcenteres hölgyike,fizessek a weboldalon 14e ft-t és beszélhetek az orvossal! :-)
2021. jún. 16. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem, de mi a bajod? Ha tetszik, igénybe veszed, ha nem, akkor nem.
2021. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Igen, ilyen a magánorvos sajnos. Ha van biztosításod, akkor ezek a vizitek általában már ingyen vannak, és sok más vizsgálat is. De ezt nem értem, miért jársz magánorvoshoz? Az államiba valamiért nem vagy jogosult, vagy csak preferencia?
2021. jún. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem akartam az államiba menni,mert nem sok jót hallottam.Erre sem én kértem időpontot,és csak a vizsgálat után néztem meg a weboldalukat,meg az értékeléseket.3 csillag.(nem volt előtte alkalmam,időm)De nem gondoltam hogy ilyen létezik.Ja és most kaptak több 10 millió eurót fejlesztésre...De ezt már nem fogom "leellenőrizni"
2021. jún. 16. 22:33
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem a problémát. Csak nem várod el, hogy magánban ingyen dolgozzon az orvos?
2021. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
De mi a probléma? Hogy fizetni kell a magánorvosnál? Vagy hogy telefonon is lehet konzultálni? Vagy valami más?
2021. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom,nem tudom milyen logika mentén sikerült eljutni oda,hogy elmegyek egy magánorvoshoz,még a kontrollra is időpontot kérnék,és ezekután ilyennel jönni, hogy ingyen akarok igénybe venni egy szolgáltatást.Megmosolyogtató :-) Tapasztalatom szerint,azok szokták védeni a pénzlehúzós gazembereket, akik maguk is lehúzásból élnek...
2021. jún. 17. 15:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De mi a kérdés akkor? Vagy nincs is kérdés? Eskü engem már nagyon érdekel.
2021. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nem a kontroll a kérdés, hanem a vizit. Amikor az orvos foglalkozik veled, az pénzben kerül, mert időt tölt veled. A magánklinikák mindig így működnek, ott minden pénzbe kerül. Egyébként technikailag az állami orvosnál is így működik, a különbség csak annyi, hogy ott a befizetett TB-d fedezi. Sajnos itt nem a cég húz le téged, egyszerűen csak így működik. Ha 5 csillagos értékelésű klinikára mész, ott is ugyanúgy fizetni kellene a kontrollért
2021. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok...De szerencsére találtam másik magánorvost.Olyat aki lelkiismeretes
2021. jún. 18. 11:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a kérdésedből nem derült ki, hogy problémád van az orvossal, vagy hogy nem lelkiismeretes. Annyit írtál, hogy 14 ezer forint volt a vizsgálat, ennyi lett volna a kontroll is, és hogy a call center felajánlotta a telefonos konzultációt, lévén te nem tudsz bemenni...
2021. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!