Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire fájdalmas a varratsze...

Mennyire fájdalmas a varratszedés?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz egy kisebb műtétem helyi érzéstelenítéssel. Egy csomót szednek ki a karomból. Kicsit izgulok, mire számítsak? Fogok közben valamit érezni? A varratszedés mennyire lesz fájdalmas utána?

2021. jún. 20. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz komolyabb... A varratszedés elég rövid időt vesz igénybe, hirtelen érzel egy kis fájdalomfélét, de nem elviselhetetlen. Pár mp az egész.
2021. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes. Inkább kellemetlen mint fájdalmas
2021. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Helyi érzéstelenítést fogsz kapni, annyit fogsz érezni, hogy matatnak valamit a karodon fájni nem fog, esetleg később kicsit.

A varratszedés ennél sokkal egyszerűbb, fájni nem fáj csak érzed, hogy matatnak.

2021. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk a varrat csomójára ránőtt a bőröm két hét alatt, az orvos/nővér aki szedte, alig hitt a szemének, hogy ilyen gyorsan meggyógyult :D Szóval azt kiszedni nem volt kellemes, de amúgy tűrhető.

Csontkinövést mütöttek ki a csuklóm közelében amúgy.

2021. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájt, a hasamon volt egy csomó, azt műtötték ki helyiérzéstelenítésben, viszont nekem volt, hogy elázott a kötés, ezért begyulladt, gondolom azért fájt.

De egyébként 10 perc az egész max. :)

2021. jún. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nekem egyszer se fájt. Kicsit kellemetlen. Már nyolcszor varrtak. 3 hasi műtét, 5 kisebb sérülés miatt.
2021. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!