Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Foghúzás utáni varratszedés mennyire fájdalmas?

jan. 12. 11:15  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem semennyire nem fajt.

Ha gyógyult a helye - nem gennyes, stb -, akkor nem lesz gond.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 12. 12:45 Privát üzenet
Hát ha tépkedni fog, akkor kicsit fog fájni... én könnyeztem tőle, de annyira nem fájt :D

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 12. 16:15 Privát üzenet
szonata nevű felhasználó válasza:

Varratszedésig lehet, hogy ki is jön a varrat.

# 3/5Időpont jan. 13. 07:41 Privát üzenet
Fodor István Ferenc nevű felhasználó válasza:

Észre sem veszed. Én csak tudom: minden foghúzásomnál vissza kell varrni a kilógó ínydarabjaimat, mivel ki kell verni a csodálatosan odarögzített fogaimat. Sajnos a felépítmény tönkre megy, nem olyan erős, mint a fundamentum. Tehát: 1-2 perc alatt kikapja a madzagot, gyakorlatilag nincs mit érzékelned.

# 4/5Időpont jan. 15. 08:52 Privát üzenet
Nem fáj,ha már gyógyult az íny,van hogy közben ki is esik magától,de legalább már nem lesz mit piszkálni a nyelveddel :D

# 5/5Időpont jan. 18. 09:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor van varratszedés?
A foghúzás utáni varratszedés fájdalmas?
Mennyire fog fájni a varrat szedés? Mit csináljak hogy ne legyen feldagadva?
Kihúzták pénteken 2 fogamat és most iszonyatosan fáj a felye. Vérdugó nincs benne, a kontrollon azt tanácsolta a szájsebész, hogy öblögessek szájvízzel és minden rendben van,...
Bölcsességfog műtét után?
Varratszedés után maradt bent egy darab varrat az ínyemben. Nem tudom kihúzni magamnak, menjek vissza szájsebészetre vagy kilökődik majd ez magától?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!