Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Janssen vakcinára foglaltam...

Janssen vakcinára foglaltam időpontot, hiba volt?

Figyelt kérdés

Pfizert akartam, de minden időpont 12-18 éveseknek szólt. A másik az a moderna lett volna, de azt meg nálunk nem is adnak be. Viszont Janssenre szinte azonnal tudok menni. Sok rosszat látok róla. Tényleg veszélyes?

26/f



2021. jún. 25. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Veszélyesnek egyik vakcina sem veszélyes de a janssen után sokakban alig van valamennyi ellenanyag, de persze ez sem mindenkire igaz.
2021. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Azért előnyös, mert egydózisú, azonnal megkapod a kétszer oltottaknak járó kedvezményeket, ha utazni akarsz. Egyébként kb ugyan olyan mint a többi.
2021. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Öcsém azt kapott, utána este lázas volt. Másnap már csak hőemelkedése volt. Ő 25 éves. Úgy tudom a vérrögképződés (ami egy millióból pár embert érint) inkább fiatal nőknél jelenthet egy kicsi kockázatot. Ha nem volt trombózis a családban, akkor szerintem nem lesz gond (ilyen esetben nem is ajánlják).
2021. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Ment a like.

A rejtélyes lepontozónak is várom a véleményét.

2021. jún. 25. 20:45
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Engem is érdekelne miért pontoztak le.

3-as voltam.

2021. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Mert oltásellenesek, mindenkit lepontoznak aki ajánlani mer egy oltást, vagy az előnyeiről ír.
2021. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
A gyakori ilyen. Mindenkit lepontoznak. Van akinek ez egyfajta hobbi. Ne vedd magadra. Nem a válaszoddal van a baj. A baj a lepontozók fejében van.
2021. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
9%
Igen hiba volt. Rengeteg betegség és haláleset lett az oltás miatt.
2021. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!