Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit gondoltok a Janssen oltásról?

Mit gondoltok a Janssen oltásról?

Figyelt kérdés

Igazából csak a diszkriminációs igazolvány miatt kell ha már kötelező, mert ez a leggyorsabban megkapható és ezért csak egyszer kell elmenni.

18/L



2021. máj. 16. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Egy rokonom azt kapott, nagyjából egy napig földre vitte aztán annyi
2021. máj. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha a leírtak a célok, akkor ezt pont neked találták ki. Hatásossága elmarad a többitől de bőven jó még ígyis.
2021. máj. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

A semmitől mindenképpen jobb. Mivel neked az a fontos, hogy minél gyorsabban megkapd és ne kelljen 2x menni, ezért szerintem ideális.

Ilyen esetben sokkal jobb felvenni egy 1 adagos vakcinát mint felveni egy 2 adagosnak a felét. Legalábbis szerintem.

2021. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából lszrom a hatékonyságát, kétszer voltam koronás enyhe tünetekkel, inkább meghagynám a pfizert meg az ilyeneket azoknak, akiknek szüksége van rájuk.
2021. máj. 16. 12:33
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs vele gond. De túlzás, hogy az a "leggyorsabban megkapható", mivel ebből van a legkevesebb az országban, úgyhogy inkább nehéz ehhez hozzáférni az erősen korlátozott mennyiség miatt. Ha a háziorvosom ezt ajánlotta volna fel először a kínai helyett, mentem is volna beadatni.
2021. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Fuh beadattam... Nem fájt, semmi bajom, de kb utálom magam emiatt xD nem tudom, hogy ez milyen érzés, de legszívesebben meghalnék és utálom a testem, hogy belement egy ilyen szar :c
2021. máj. 17. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Ne utáld magad emiatt! Nincs semmi baj az oltásokkal. Gondolom kicsi korodban is megkaptad a kötelező oltásokat. Szerintem inkább az utálja magát aki nem oltatja be magát semmivel. Már bocsánat de tényleg tudok nem egy olyan emberről, aki teljesen meg volt róla győződve, hogy átvészeli ő ezt a vírust ha elkapja, oltás nélkül is, aztán csúnya vége lett, meghalt. Ha beoltatta volna magát, sokkal kisebb eséllyel kapta volna el és kb. 0%, hogy meghal. A szeretettei meg itt maradtak egyedül. Meg még ki tudja hány embernek adta át.


Valójában nagyon fel van fújva az egész oltás-téma. Egy csomó más oltás van még a covid-oltáson kívül, azokra a legtöbben mégsem fújognak.

Különben is, a többi oltást meg gyógyszert is fel kellett találni, ki kellett kísérletezni, valahol mindegyiknek el kellett indulni, más olyan oltás is volt, amit hamar legyártottak és beadattak és mégis nagyon jól működött. Ami a mellékhatásokat illeti, rengeteg gyógyszernek lehet mellékhatása, szinte mindnek és mégis bevesszük mert fontosabb a hatása. Amikor láz vagy fájdalom csillapítására valaki algopyrint vesz be, akkor a fájdalom vagy láz csillapítása érdekli és nem az, hogy egyébként lehetséges mellékhatásként bőr-és nyálkahártya elváltozásokat meg a fehérvérsejtek számának csökkenését meg anafilaxiás sokkok okozhat.


Emellett azt is sokan elfelejtik, hogy a covid-elleni vakcinákat részben azért is lehetett gyorsan kifejleszteni, mert nem ez az első SARS-vírus és ezt a témát (ha nem is konkrétan a SARS-cov-2-őt, hanem a többi SARS-vírust) már évek óta tanulmányozzák a kutatók.


Nem kell ennyire parázni az oltásoktól, a vakcina-pánik eléggé el van túlozva.

2021. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 napja kaptam a párommal, már aznap belázasodtam estére (39)majd másnap is 38 fokos lázam volt. Hányingerrel kísérve. A hányinger ma is megvan, láz nincs, helye nem fáj.
2021. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Brandon41 ***** válasza:
100%
Én is csak azért mentem el beoltatni magamat (janssen-nel), hogy nyáron tudjak menni nyaralni, tudjak moziba menni meg minden. Én egyáltalán nem tartok a vírustól (fiatal vagyok, nem vagyok elhízva, nem is dohányzok, alkoholista sem vagyok,vitaminokat is fogyasztok, sportolok is). 21/F
2021. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9

és volt valami tünet vagy rosszullét?

2021. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!