Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Achilles ín gyulladására...

Achilles ín gyulladására lökéshullám kezelés?

Figyelt kérdés

Van aki igénybe vette ezt, és van vele tapasztalata?

TB alapon csinálják, vagy mindenképp csak a 100 ezerért lehet csináltatni magánrendelőkben?



2021. jún. 27. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg szájon át történő gyulladáscsökkentővel meg krémmel is lehet kezelni, fizioterápián van ilyen opció. sok pénzt fizetni érte nem érdemes mert nem feltétlen gyógyít meg illetve nem egy egyszeri dolog tehát akkor meg lehet ismételni 5x mire elmúlik de lehet hogy csak az időtől múlik el.
2021. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azokon már rég túl vagyok, állandóan visszatér. Mondják még a jegelést is, de attól csak rosszabb lett, a melegítés többet segített. Edzések előtt bemelegítek rendesen, utána nyújtok, hengerezek majdnem minden nap, nem vagyok túlsúlyos sem. Mégis be van gyulladva, ropog, fáj stb.

Igen, magának a kezelésnek utánanéztem. Nincs saját keresetem, nem én döntök a pénz és a költekezések felett.

Gondoltam még esetleg étrendre is, elég sok szenny kaját eszem, és ezen is szeretnék változtatni, de amíg orvos nem mondja, itthon nem fogadják el ezt a szüleim :/ Pedig tudom, mekkora jelentősége van, a gyulladások terén is.

18L

2021. jún. 27. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el reumatológushoz, ő írhat ki rá fizioterápiás kezelést. De én nem a lökéshullámot javasolnám és ő se azt fogja. Kérlek ne akard magad a googleel meggyogyitani.
2021. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!