Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lágyèksèrv kislányoknál...

Joci1987 kérdése:

Lágyèksèrv kislányoknál mennyi ideig tart a felèpülès?

Figyelt kérdés
Úgy nèz ki hogy a 3èves kislányoknak lágyèksèrve van, ès nagyon aggódunk èrte . Szent László kórházba holnapra kaptunk időpontot a vizsgálatra. Esetleg, ami nagyon valószínű, hogy ha műtétre kerül a sor, akkor hogyan zajlik ez az egèsz, ill.mennyi idő a felèpülès ideje. Nem fáj neki, illetve ki-be mozog neki.Annyit kel mèg tudni róla hogy nagyon eleven kislány, szeret mozogni, ès ugrálni.

#Lágyèksèrv gyermek
2021. júl. 1. 03:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat javìtok Szent János kórházba
2021. júl. 1. 04:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell félni tőle, szinte semmiség az egész.

ENgem meg műtöttek és másnap mehettem haza és semmit nem éreztem.

Erőlteni , ugrálni nem szabad de észre vétlen volt utána.

Én a gerincbe kaptam az érzéstelenítőt és fenn voltam , mindent hallottam miről beszélgetnek, viccelődnek.

2021. júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de mint ìrtam 3èves kislányról van szó
2021. júl. 1. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Nme változik egy kislánynál se.
2021. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos most már biztos műteni kell, remèlem ìgy lessz nálunk is bár az ugrálás kicsit problèmás lessz.
2021. júl. 2. 10:41
 6/7 anonim válasza:

Megkérdezhetem hogy alakult nálatok a dolog?Milyen volt a műtét és utána a felépülés?A diagnózis után mennyi idővel műtötték?Mert én most amiatt is aggódom hogy a műtétik ne okozzon gondot.

3.5 éves a kislányom és valószínű hogy neki is lágyéksérve van sajnos.

Köszönöm ha válaszolsz.

2022. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ooooo hálistennek nekünk volt nagy izgalom. Csak egy valamit nem kìvánok senkinek amikor átadtuk a műtősnek. Azt a visìtást meg nekünk azt a fájdalmat, de csak ennyi volt az egèsz kellemetlen rèsze, meg egy èjszakát ott kellett tölteni a hányás miatt (nehezen távozott a szervezetèböl az altató) másnap reggel hazahozták őket estère meg rá kellett szólni hogy ne ugráljon 😊
2022. máj. 21. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!