Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Törökszentmiklós sztk ha...

Törökszentmiklós sztk ha fizetve van a TB-m kell fizetni külön a fogászati ellátásért?

Figyelt kérdés
2021. júl. 2. 07:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de azért érdemes rákérdezni. Mint írtam, elvileg fogadhatnak támogatott alapon, de nem kötelesek rá.
2021. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A foghúzást elintézik gyorsan, nem kell hónapokig várni.
2021. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Fogkoves dologrol lenne szó, a foghuzas mar pipa mashol, csak ha a kovetlenitest megcsinalnak ott ingyen akkor nem megyek maganhoz.

Egyebkent telefonaltam es egy automata cucc fogadott, a 4es gomb a fogorvosi, de utana csak felsorol 5 nevet. Nem tudom ki mikor rendel vagy egyaltalan ki vallalna el, ki a megfelelő ember erre stb, nincs egy ilyen altalanos tudakozo? 😂

2021. júl. 2. 20:30
 14/15 anonim ***** válasza:

#13: Nálunk ez úgy működik, hogy a város honlapján kint van minden rendelő, köztük a fogászat is, és fenn van egy pdf mellette, hogy melyik körzetbe melyik utcák tartoznak. De mivel te körzeten kívül mész, lehet érdemes egyesével érdeklődni.

Vagy van kompromisszumos megoldás, ha nem fogorvossal szereted le magánrendelőben, hanem dentálhigiénikussal, az általában olcsóbb.

Egyébként a fogkövet magánban szebben leszedik, ott políroznak is, míg finanszírozott rendelőben csak leszedik.

2021. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Okes, köszi!
2021. júl. 3. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!